Як відповісти на ці запитання ? Ми знаємо

Реклама від GoogleПро що запитують читаті нашого сайту ?
– Якась проблема чи неясність з прийомом ефірного телебачення.
– Щось незрозуміло по супутниковому телебаченню.
– Є бажання самостійно відремонтувати телевізор, тюнер, телефон, автомобіль,
– Що робить ця мікросхема ?
– Не вдається настроїти кабельне, ефірне, супутникове телебачення. Все справне, а от не настроюється.

Деталізувати не будемо. Ми починаємо збирати ваші запитання в тематичні пакети і далі направляємо вас на ту чи іншу статтю на нашому сайті. Уважне прочитування статті дасть, повністю чи частково, відповідь на ваше запитання. На деякі особливо рідкісні запитання доводиться відповісти індивідуально. Ми будемо додавати і додавати ваші запитання до цієї статті. Отже, ми починаємо.

ЕФІРНЕ ЦИФРОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ Т2

– Що робити коли на Т2 працює один канал і більше нічого ?
Це неможливо, ви бачите аналоговий сигнал, який у вас ще транслюється. Налаштувавши тюнер чи сучасний телевізор на один-єдиний мультиплекс, ви починаєте бачити відразу близько 8 телевізійних каналів. Рекомендована стаття для вас – в кінці цієї групи запитань.
 – Чи введуть плату за кожен телевізор ? Якщо телевізорів декілька ?
Послухайте, в нашій пресі, а також в Інтернеті можна прочитати багато всякого маразму, або почути цей маразм по телевізору. Тому запам’ятаємо:
1. Ефірне цифрове телебачення безкоштовне, вільне, доступне, не закодоване, і таким залишиться. В майбутньому можливі додавання деяких платних каналів.
Ефірне аналогове – ненадовго, воно зникне.
2. Кабельне телебачення завжди місцеве, завжди платне, аналогове кабельне завжди трохи зашумлене, цифрове кабельне дуже часто закодоване, і в цьому випадку “скільки телевізорів – стільки доводиться платити”. Цифрове кабельне буває незакодованим, але все одно за гроші.
3. Супутникове телебачення: є вільні, незакодовані канали, є канали із примітивним кодуванням, є канали із кодуванням, яке “не ламається”, а значить, для перегляду таких каналів доводиться платити за кожен супутниковий тюнер.
4. Інтернет-телебачення: є канали, які вільно транслюють свій сигнал в Інтернеті в якійсь, не самій поганій якості, є канали, які в Інтернеті представлені лише в платних пакетах по IPTV-протоколу, є канали, які тимчасово можна дивитись безкоштовно через неуважність деяких провайдерів Інтернета.
 – Чи може дерево заважати сигналу Т2 ?
Може, і буде заважати під час дощу і снігу. А взагалі-то телево (а не густий ліс) є радіопрозорим.
 – Як налаштувати канали на хатній антені ?
Цікаве питання. “Хатня” антена” – це та, що стоїть на даху хати, чи та, що стоїть в хаті ? Якщо в хаті, то бачу, що шансів щось налаштувати у вас мало, бо кімнатна антена – це найгірший варіант для прийому ефірного сигналу. Для вас в кінці цієї групи запитань є рекомендована стаття про антени.
 – Яка схема підключення антени ?
Питання коротке, але дуже універсальне. Почитайте, будь ласка, про антени, стаття в кінці цієї групи запитань.
 – Чому виключається Т2 ?
Ніхто нікуди не виключається. Якщо у вас пропадає зображення, тюнер чи телевізор перестає показувати ефірний сигнал, значить, ваш антенний сигнал поганий. БІЛЬШЕ НІЯКИХ ВАРІАНТІВ. Пора читати про антени, рекомендована стаття є в кінці цієї групи запитань.
 – Як прошити тюнер Т2 після 2020 року ?
Ефірні тюнери немає потреби “прошивати” в будь-якому році. Не дуже добре показує ? Займаєтесь антеною.
 – Як налаштувати колір, чи звук, на тюнері Т2 ?
Прошу почитати про перехід на Т2, рекомендована стаття – в кінці цієї групи запитань.
 – Коли буде еротика по Т2 ?
Колись платні канали, не сумніваюсь, будуть додаватись в ефірній трансляції до безкоштовних. Це буде дуже не скоро.
 – Як підключити Т2 до супутникової антени ?
Ніяк ! Неможливо ! Не треба ! Для прийому Т2 потрібна ефірна антена, як правило, дециметрова.
 – Як зробити самому логоперіодичну антену, антену Харченко, антену хвильовий канал, просту антену  ?
Для вас в кінці цієї групи запитань є стаття про антени.
 – Який треба підсилювач до антени ? Який підсилювач до кімнатної антени ?
Прошу вибачення, але ці два запитання безтолкові.
1. Антенний підсилювач на самій антені чи біля антени корисний, якщо від антени до тюнера (телевізора) йде довгий чи дуже довгий кабель, а значить, частина значна частина сигналу втрачається.
2. У всіх інших випадках антенний підсилювач не дає ніякої користі.
 – Як підключити блок живлення до антени Т2 ?
Є у нас рекомендована стаття про антени, почитайте, будь ласка.

Рекомендовані статті для цієї групи запитань:
Прийом каналів не такий, як треба ? Хочете покращити прийом ? Для вас – стаття про  АНТЕНИ, антена найчастіше є причиною поганого прийому.
Ще щось не так з прийомом Т2 ? Для вас – стаття про  ПРО ПЕРЕХІД НА ТЕЛЕБАЧЕННЯ Т2.

РЕМОНТ

– Що за деталь “шим контролер” в телевізорі тої чи іншої марки ?
Ви дивитесь на блок живлення. В наш час 99.999% телевізорів мають економний і раціональний блок живлення із застосуванням широтно-імпульсної модуляції (ШІМ, або російський варіант ШИМ). Новачку важко відремонтувати блок живлення із ШІМ-модуляцією, не спаливши ще щось в телевізорі. Рекомендація для вас – в кінці цієї групи запитань.
– Потрібен вхід в сервіс телевізора.
Будь ласка, читайте про про  СЕРВІСНИЙ РЕЖИМ ТЕЛЕВІЗОРІВ.
– Що означає надпис на телевізорі ?
Ось вам тематична стаття  ПРО ТЕРМІНОЛОГІЮ В ТЕЛЕБАЧЕННІ.
– Група запитань:
Потемнів екран телевізора.
Показує то таким, то зеленим.
Телевізор показує фіолетовим.

Екран запливає червоним.
Кольори не ті.
Для вас є стаття в кінці цієї групи запитань.
 – На телевізорі полоса зліва, полоса справа, полоса зверху, полоса знизу. На екрані світла полоса, темна полоса.
Прошу почитати рекомендовану статтю в кінці цієї групи запитань.

Рекомендовані статті для цієї групи запитань:
Бажаєте самостійно відремонтувати телевізор чи тюнер ? Вам стаття про  САМОСТІЙНИЙ РЕМОНТ ТЕЛЕВІЗОРА. Звісно, там лише початкові рекомендації.

СУПУТНИК

 – Чому в дощ пропадає картинка ?
Формально, є можливість дуже точно виставити “головки” (конвертори) на супутниковій тарілці, тоді і в дощ зображення не зникає. Це зробити нелегко навіть досвідченому установщику. А ще є додаткові фактори:
Можливо, комутатор конверторів (в жаргоні – “дисек”) не дуже хороший, він погіршує і без того слабкий сигнал.
Можливо, звичайний контакт десь на кабелі міг би бути кращим, чи кабель вже постарів і хоче заміни.
Можливо, не дуже новий блок живлення самого тюнера погіршує вам прийом.
Без спеціального обладнання, досвіду і терпіння дуже важко добитись найкращого сигналу. Це легше зробити, якщо більша “тарілка”.
 – Як розкодувати закодований супутниковий сигнал ?
Його кодували не для того, щоб хто попало “розкодовував”. Кодування “Verimatrix” чи “Irdeto” взагалі не ламається. А якщо канал під BISS-кодуванням, то BISS-коди шукають в Інтернеті. Після 20 січня 2020 року аж 23 українські канали (а всього їх близько 60) можуть перейти на кодування Verimatrix, так що безкоштовно дивитись із супутника ці канали не будете. Але, на щастя, ці канали залишаються в безкоштовній ефірній трансляції Т2.
 – Як приймати одночасно і супутниковий сигнал, і Т2 ?  Чи можна до телевізора підключити два тюнера одночасно, супутниковий і ефірний ?
Відповідь багатоповерхова.
Можна мати два тюнери, супутниковий і ефірний, але незручність є. Вважаємо, що в вашому телевізорі є як мінімум два відеовходи. Телевізор доведеться пультом від телевізора перемикати то на один відеовхід, то на другий (добре, якщо в телевізорі не один відеовхід). Канали на супутнику перемикаєте пультом від супутникового тюнера, канали ефірні – пультом від ефірного тюнера. Ще можна докупити пульт “із режимом навчання”, сам я користуюсь подібним пультом CHUNCHUP SRM-403E і тоді не треба аж трьох пультів. Одним пультом – і телевізор, і обидва тюнери.
Можна купити дорогий комбінований тюнер, який одночасно може приймати і супутник і ефірне. Враховуючи майбутнє кодування, до такого тюнера доведеться докупити CAM-модуль під кодування Verimatrix.
 – А якщо в телевізорі лише один відеовхід ? Що тоді ?
Що ж, до одного з тюнерів доведеться докупити радіочастотний модулятор (RF-модулятор). Із одного тюнера сигнал буде йти на телевізор через відеовхід, із другого – на модулятор, а з модулятора – на антенний вхід телевізора. Про модулятор більш детально можна почитати в статті ПРО ТЮНЕРИ.
 – Як приймати супутник з північної сторони будинку ?
НІЯК ! Вам – лише з даху.
– Як прошити супутниковий тюнер під кодовані канали ?
Коди я чую запитання “як прошити”, мені хочеться від злості скреготати тими зубами, які ще залишились. Доведеться відповісти.
Програмне забезпечення (“прошивка”) багатьох електронних пристроїв, телевізорів, тюнерів, і ще багато чого, для зручності робиться так, щоб легко було при необхідності оновлювати чи змінювати керуючу програму електронного пристрою. Сама програма через вибраний інформаційний вхід (чи USB-роз’єм, чи RS232, чи ще щось) може прочитати новий варіант програми, тимчасово записати цей новий варіант в оперативну пам’ять контролера того пристрою, який “прошиваємо”, а далі програма записує цей новий варіант в постійну пам’ять, далі сама собі програма робить “перезапуск”, і далі вже працює новий варіант програми.
Невже все так чудово ?
Ні, таке “перепрошивання програми” може вивести ваш пристрій з ладу, бо якщо запишете якийсь не такий варіант програми, як треба, то новий варіант не запрацює, а ви свій телевізор, чи тюнер, чи ще щось, зможете використовувати в ролі цеглини, яка стоїть собі, нікому не заважає, і нічого не робить.
Формально, досвідчений спеціаліст з відповідним обладнанням зможе з допомогою свого обладнання повернути ваш пристрій до життя, але це робиться за гроші, і не завжди це можливо.
Для супутникових тюнерів, до речі, зовсім не обов’язково змінювати абсолютно всю програму, достатньо змінити ту частину програми, де є таблиці налаштувань на канали, в багатьох тюнерах (але не всіх) ці таблиці знаходяться за одинаковими адресами. Так чи інакше, ризик зіпсувати ваш пристрій завжди є, і цей ризик значний.
Воно вам треба ?
Ну, а “прошити кодовані канали, і вони стануть некодованими” – це вже маразм. Не треба плутати примітивний захист BISS-кодуванням із сучасними системами кодування.

Рекомендована стаття для цієї групи запитань: ПОТОЧНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО СУПУТНИКОВЕ TV.

ІНТЕРНЕТ І ТЕЛЕБАЧЕННЯ

 – Чи можна безкоштовно дивитись телебачення через інтернет ?
Не всі канали, але така можливість є. Рекомендовані статті – в кінці цієї групи запитань.
 – Чому по інтернету телебачення зупиняється і завмирає ?
Та це стандартна ситуація. Не “телебачення гальмує”, а інтернет від вашого провайдера гальмує, і ми з вами тут нічого не зробимо.

Рекомендовані статті для цієї групи запитань:
Телебачення по Інтернету – для вас є стаття:  IPTV та інша інформація про телебачення через Інтернет.

Всім бажаючим продаємо наш інформаційний архів

Ви можете замовити ВЕСЬ наш файловий архів, його об'єм - більше 12 Гігабайт. Отримати можна в вигляді бандеролі з чотирма DVD-дисками, на яких ВСІ наші схеми, мануали, вся додаткова інформація, або завантажити вказаний архів через Інтернет. При завантаженні через Інтернет - вартість замовлення 120 грн, при замовленні на DVD-дисках - загальна вартість 220 грн при замовленні доставки звичайною Укрпоштою чи Новою поштою. Оплата - після отримання замовлення.
Ось СПИСОК НАШИХ ФАЙЛІВ.
Для замовлення архіва треба перейти НА СТОРІНКУ ЗАМОВЛЕННЯ.
Схема мануал телевизора шасси, схему скачать бесплатно, ищу схему модулей, ищу шасси телевизора, схемы телевизоров, мануалы

Залишити відповідь (Leave a Reply)