HELP !

(below is English version of help)

Проблема 1. Я зареєстрований, хочу завантажити потрібний мені файл з сайту, але НЕ ЗАВАНТАЖУЄ.

Відповідь: Повідомте нам на нашу електронну пошту який саме файл є проблемним або залиште коментар під файлом, що не завантажується.

Проблема 2. Хочу авторизуватись на сайті, ввожу логін і пароль, але результату нема. Що з реєстрацією ? Чому немає на мій E-mail листа для встановлення зміни пароля ? Я міг би зареєструватись, але тут багато по-англійськи, а я вивчав турецьку.

Відповідь: ось Вам деякі англійські вислови:
Choose username – виберіть собі логін
Your Email – Ваша пошта, через яку ви підтвердите, що Ви людина, а не робот
Don’t have an account? – Ви ще не зареєстровані ?
Have an account? – Ви вже зареєстровані ?
Lost your password? – Забули ваш пароль ?
Remember me – Запам’ятати мою авторизацію, щоб кожен раз не авторизуватись.
Якщо вам не приходить лист для авторизації (я знаю про цю можливу проблему), спочатку перевірте, чи не приходить наш лист в папку СПАМ. Попробуйте використати свій E-mail від іншого поштового провайдера. Великі поштові сервіси (GMAIL та інші) не створюють таких проблем.

Проблема 3. Я був зареєстрований, а тепер реєстрація пропала. Як відновити реєстрацію ?

Відповідь: Якщо так, то просимо зареєструватись заново. Проблеми трапляються.

Проблема 4. Кілька раз підряд пробував авторизуватись, нічого не вийшло, а тепер взагалі сайт повідомляє по-англійськи, що мені все заборонено.

Відповідь: На сайті тепер досить міцний захист проти програм-ботів. Кілька ваших помилок з логіном і паролем – і система на кілька годин вважає Вас шкідливою програмою, а не користувачем.
Але завтра ви вже будете розблоковані, і можете реєструватись, а хто зареєстрований, може авторизуватись. Блокує і розблоковує не адмін, а контролююча програма на сайті.
Я би один раз авторизувався, не забувши поставити галочку біля надпису “Remember me (Запам’ятати мене)” і далі при користуванні сайтом авторизація залишається назавжди, доки ви самі не знімете авторизацію.

Проблема 5. Не вдається авторизуватись через соціальну мережу.

Варіанти вирішення:

  1. Можливо, у Вас вказано ім’я та прізвище в соціальній мережі НЕ ЛАТИНСЬКИМИ літерами. Іноді користувачам вдається безпроблемно авторизуватись через соціальну мережу, незважаючи на те, що ім’я і прізвище в соціальній мережі вказані НЕ ЛАТИНСЬКИМИ літерами. Словом, з реєстрацією через соціальну мережу ще не все ідеально.
    Зверніть увагу, що при реєстрації через соціальну мережу система сама присвоює Вам логін і невідомий Вам пароль. Після реєстрації Ви можете змінити свій пароль, відредагувавши свій профіль і змінивши в ньому пароль.

  2. Скористайтесь окремою реєстрацією без входу через соціальні мережі Це рішення тимчасове, ми пробуємо вирішити цю проблему.

In English:
Problem 1. I am logged in, I want to download the desired file from the website, but it DOES NOT DOWNLOADS.

Answer: Tell us at email exactly which file is the problem, or leave a comment in page, which file is not loaded.

Problem 2. I want to login, I enter my login and password, but there are no results. Any problem with registration ? Why is absent letter to my E-mail to change the password ?

Answer: If authorization letter to your E-mail is absent (I know about this potential problem), check the SPAM folder, use your another E-mail from another mail provider. Major postal services (GMAIL and others) do not create such problems.

Problem 3. I was registered, but my registration is now gone, or it is another problem with registration.

Answer: Yes, sometime problems are occured. Register again, please.

Problem 4.I tried several successive register, and now site reports, that for me is prohibited.

Answer: The site has now strong enough defense against software bots. Several bugs with your username and password – and the system assumes you are malware, not the user. But tomorrow you will already unlocked and can register, and who is registered, can access. Locks and unlocks are not managed by admin, it’s the website program.