Замовлення нашого файлового архіва

(to foreing vizitors: sorry, but this page - only for rezidents of Ukraine. If you needed our archive, download this list).
(для иностранцев: нет, заказ архива с этой страницы - только в пределах Украины. Для заказа за пределы Украины - ознакомьтесь со списком)
.

Всім, хто проживає в Україні.
До вашої уваги - форма для замовлення нашого файлового архіва, його об'єм - більше 12 Гігабайт.
У вас є два варіанти замовлення архіва.

Перший варіант - замовлення бандеролі із чотирма DVD-дисками, на яких інформаційний матеріал нашого сайту: схеми, мануали, сервісні інструкції, прошивки EEPROM-пам'яті, книги по телеремонту і по електроніці, таблиці "модель-шасі", всього більше 12 Гігабайт інформації.
Що на дисках ? Завантажте список і ознайомтесь.
Вартість замовлення 200 грн при замовленні доставки звичайною Укрпоштою, або 220 грн при замовленні доставки Новою поштою.
Ніякої передплати, незалежно від варіанту замовлення !
Оплачуєте одержану бандероль з дисками на Вашій пошті.

Другий варіант - замовлення того самого архіва з завантаженням через Інтернет, при цьому вартість замовлення - лише 120 грн. Ми пересилаємо на вказану Вами електронну пошту 4 файли, кожен по кілька гігабайт, з нашим файловим архівом в RAR-форматі, в листі також інформація, на яку банківську карточку надіслати оплату.
Успішно завантаживши файли на свій комп'ютер, Ви оплачуєте вартість архіва і отримуєте на свою електронну пошту паролі для розпаковування вказаних 4-х файлів.

Який варіант замовлення для Вас кращий, так і замовляєте, вказавши в замовленні, чи ви бажаєте DVD-диски звичайною Укрпоштою, чи Новою поштою, чи вам зручніше завантажити через Інтернет.
До речі ! Може, ви заробляєте телеремонтом, і вам потрібна реклама ? Не забудьте потім заглянути СЮДИ.