Телебачення – через Інтернет. І безкоштовно

Вместо рекламы

Россиянин, ты захотел скачать файл ? Или почитать чего интересного ?
Останови свою войну в Украине !

—————————

Реклама від GoogleСаме так, безкоштовне телебачення онлайн, інакше кажучи, через Інтернет. А чому лише через Інтернет ? Просто в наш час люди вірять, що “в Інтернеті є все”, і найчастіше пошук безкоштовного телевізійного сигналу починають з Інтернета.

————————————————-
Увага ! Перед статтею – рекомендаційна вставка, додана в зв’язку війною Росії проти України.
Якщо у вас перестало приймати ефірне телебачення, до вашої уваги поради:
1. Передивіться уважно всі канали, можливо, якийсь мультиплекс ще працює, чи почав працювати. На час війни новини є на всіх каналах, які вдається приймати.
2. Якщо маєте Інтернет, знайте, що на час війни для вас безкоштовно діє трансляція ДЕЯКИХ українських каналів на сайтах:
MEGOGO.NET/UA (перегляд через браузер, потрібно вибрати будь-який безкоштовний канал)
YOUTV.UA (перегляд через браузер, потрібно вибрати ТБ онлайн, далі вибрати безкоштовні)
PROSTO.TV (потрібна реєстрація під номер телефона, а також завантаження програми-додатку)
LIVEAM.TV (перегляд через браузер)
І я міг дещо пропустити.
3. Якщо у вас є супутникове телебачення, яке ви закинули і не дивитесь, бо дорого, то знайте, що на час війни українські канали транслюються безкоштовно.
————————————————–

Зформулюємо наш запит ширше: бажаємо дивитись безкоштовне українське телебачення. Воно гарантовано може бути ефірним, воно частково може транслюватись із супутника, і воно частково може транслюватись через Інтернет. Власне, з Інтернета ми почнемо, хоча розглянемо всі варіанти.
Кому “негайно покажіть потрібний канал”, то перейдіть трохи далі по тексту, там є. А хто хоче ознайомитись детально, читає далі.
Чим більше справ люди можуть робити через Інтернет, чим частіше люди використовують Інтернет для своєї роботи, а іноді для своєї розваги. Якби фермери могли орати землю і розвозити гній через Інтернет, вони би вже це робили.
Нас з вами, можливо, не дуже цікавить, чи можна обробляти землю через Інтернет. У нас більш просте і примітивне завдання. Наше завдання:
1. Не платити кабельному провайдеру, нехай іде на базар і просить милостиню.
2. Не платити супутниковому провайдеру, нехай разом зі своїм супутником стануть поруч з кабельним провайдером.
3. Дивитись телевізор, і надурняк (безкоштовно, тобто).

Розберемось, як це зробити, розглянемо всі варіанти. Без теорії нам не обійтись.
Основа безкоштовного телебачення – це забезпечена і оплачена державою можливість дивитись цифрове ефірне телебачення в стандарті DVB-T2, Близько 30 українських телевізійних каналів на чотирьох мультиплексах в дециметровому діапазоні, якісно і безкоштовно, ще  й п’ятий мультиплекс під назвою MX-7 в метровому діапазоні. Нічого не поробиш, покриття сигналом DVB-T2 у нас в Україні є трохи неповним, тому хтось без проблеми може дивитись Т2, а декому не вдається знайти сигнал Т2, і доводиться шукати інші джерела безкоштовного телебачення, і багато з них шукають таке джерело в Інтернеті. Правильно шукають, через Інтернет можна багато телевізійних каналів (не всі) дивитись легально і безкоштовно. Багато каналів, але не всі.

Цим людям було би дешевше і простіше спочатку уважно почитати статтю про антени, а потім (правильно налаштувати антену, підняти антену вище, використати кращу антену, попробувати різні місця для установки антени, потрібне підкреслити), та й дивитись безкоштовне ефірне телебачення. Не хочуть ? Хочуть через Інтернет ? Добре, нехай буде через Інтернет.

Легальне, безкоштовне Інтернет-телебачення – це зовсім не IPTV-телебачення, і не біда, якщо назви Інтернет-протоколів вам не знайомі. Дивитись деякі телевізійні канали можна через Інтернет, і безкоштовно, хоча обмежень багато.
По-перше, якість зображення вже не відповідає вимогам SD, чи HD, а відповідає вимогам “досить з вас і цього“.
По-друге, на кожному сайті того чи іншого телевізійного каналу треба по-інакшому добиратись до online-сигналу, іноді треба попробувати інший браузер (наприклад, відставити Firefox і перейти на Chrome, або зробити навпаки), а іноді через меню сайта самого каналу треба пробувати різні “програвачі”, на деяких сайтах досі просять використовувати застарілий і ліквідований розробниками Adobe Flash Player, а на інших сайтах вже, на щастя, від нього відмовились.
Не кожна медіаприставка, підключена до вашого телевізора, “візьме” протокол HTML5, більше шансів дивитись це телебачення на комп’ютері, або на дорогій, досить універсальній медіа-приставці.

Що є основою безкоштовного, стабільного і легального Інтернет-телебачення ? Це трансляція, яка забезпечується самими власниками каналів, без рекламних посередників.
Я попробував пошукати в Інтернеті сайти українських телевізійних каналів, які безкоштовно транслюють свій сигнал on-line в інтернеті, трансляція може бути з власного сайту канала або від комерційної компанії, що транслює телевізійний сигнал на платформі OTT, так чи інакше, трансляція безкоштовна.
Ось подивіться, більше 140 українських каналів знайшов (це разом з місцевими каналами). Знаходите в таблиці потрібну назву канала, натискаєте на назву, і дивитесь своїм браузером потрібний вам канал. Подекуди вам для початку, можливо, всунуть трохи реклами. Можливо, декілька каналів з таблиці на даний момент не будуть нічого показувати, Інтернет-трансляція не є абсолютно стабільною і довічною.
Деякі канали без проблеми можна дивитись будь-яким браузером, а для кількох доведеться вибрати: у когось показує Chrome, а у когось, навпаки, Firefox чи Opera.
НЕ ЗАБУВАЄМО: довірливим користувачам пробують всунути той чи інший “вигідний платний пакет”, хоча дивитись можна безкоштовно.

UA:Перший Загальноформатний
Інтер Загальноформатний
ICTV Загальноформатний
НТН Загальноформатний
Прямий Інформаційний
Espreso Інформаційний
5 канал Інформаційний
24 канал Інформаційний
Рада Інформаційний
ЧП.INFO Інформаційний
Ukrlife TV (інтернет-канал) Інформаційний
Ми-Україна Інформаційний
UA:Культура Просвітницький
ATR (кримсько-татарський канал) Татарське мовлення
MostVideo Спортивний
XSport Спортивний
К1 Розважальний
Суспільне TV
UA:Буковина Суспільний
UA:Вінниця Суспільний
UA:Волинь Суспільний
UA:Дніпро Суспільний
UA:Донбас Суспільний
UA:Житомир Суспільний
UA:Закарпаття Суспільний
UA:Запоріжжя Суспільний
UA:Карпати Суспільний
UA:Київ Суспільний
UA:Крим Суспільний
UA:Кропивницький Суспільний
UA:Львів Суспільний
UA:Миколаїв Суспільний
UA:Одеса Суспільний
UA:Поділля Суспільний
UA:Полтава Суспільний
UA:Рівне Суспільний
UA:Суми Суспільний
UA:Тернопіль Суспільний
UA:Харків Суспільний
UA:Херсон Суспільний
UA:Черкаси Суспільний
UA:Чернігів Суспільний
Місцеві телеканали
Волинська область
12 канал, м.Луцьк Місцевий
Аверс, м.Луцьк Місцевий
ГІТ, м.Луцьк Місцевий
Дніпропетровська область
9 канал м.Дніпро Місцевий
11 канал м.Дніпро Місцевий
Відкритий канал м.Дніпро Місцевий
ІРТ м.Дніпро Місцевий
ОТВ м.Дніпро Місцевий
DiviSport м.Дніпро Місцевий
Рудана м.Кривий Ріг Місцевий
Донецька область
Донеччина TV Місцевий
Донбас Онлайн Місцевий
МТВ м.Маріуполь Місцевий
Орбіта м.Покровськ Місцевий
Житомирська область
СК1 м.Житомир Місцевий
CTV м.Житомир Місцевий
Запорізька область
Алекс TV м.Запоріжжя Місцевий
МТМ м.Запоріжжя Місцевий
Івано-Франківська область
НТК TV м.Івано-Франківськ Місцевий
ОТБ Галичина м.Івано-Франківськ Місцевий
РАІ м.Івано-Франківськ Місцевий
Київська область
Погляд м.Київ Місцевий
Правда тут, м.Київ Місцевий
Крокус TV, м.Біла Церква Місцевий
Кіровоградська область
Вітер, м.Кропивницький Місцевий
Львівська область
НТА м.Львів Місцевий
Перший Західний Місцевий
Одеська область
7-й канал м.Одеса Місцевий
ІТ-3 м.Чорноморськ Місцевий
Чорноморська ТРК Місцевий
Полтавська область
Місто+ м.Полтава Місцевий
Центральний м.Полтава Місцевий
Рівненська область
ITV (Ритм ТV) м.Рівне Місцевий
Рівне-1 Місцевий
Сфера-ТВ м.Рівне Місцевий
Тернопільська область
TV-4 м.Тернопіль Місцевий
ІНТБ м.Тернопіль Місцевий
Харківська область
Надія м.Харків Місцевий
Сімон м.Харків Місцевий
Херсонська область
ВТВ+ м.Херсон Місцевий
KRATU м.Херсон Місцевий
ХерсонПлюс Місцевий
ЯТБ м.Херсон Місцевий
Хмельницька область
33 канал м.Хмельницький Місцевий
TV7+ м.Хмельницький Місцевий
Черкаська область
Ільдана м.Черкаси Місцевий
Сміла ТВ Місцевий
Чернівецька область
Буковина м.Чернівці Місцевий
ТВА м.Чернівці Місцевий
Чернівецький промінь Місцевий
ТРК Чернівці Місцевий
Музичні канали
М1 Музичний
М2 Музичний

Що ж канали є, і безкоштовно, і немало, але не всі, бо в таблиці, як бачите, немає каналів Новий канал, СТБ, К2, Ентер-фільм, Індиго, Мега, НЛО та інших.
Невже їх зовсім немає в безкоштовній трансляції через Інтернет ? Ні, вони є, але з деякими обмеженнями.
Щоб мені і вам легше було шукати ці канали, , на сайти телевізійних каналів зверху “сідають” сайти-паразити. Дуже корисні паразити, наприклад, такий собі XITTV.NET, є й інші. Традиційно, такий сайт-паразит то пропадає, то знову оживає. За рахунок чого існують такі паразити ? Вони всовують вам багато реклами, як правило, це реклама для дурненьких “любителів азартних ігор”, які щиро вірять, нібито кожен бажаючий може в азартні ігри регулярно вигравати великі гроші. Нам з вами не обов’язково звертати увагу на дебільну рекламу, для нас головне, що такий сайт справді транслює нам потрібний телевізійний канал. Багато каналів блокують свою трансляцію через такі сайти, потім якимось способом це блокування зникає.
Ось вам ще один добре працюючий “паразит” із набридливою рекламою, який також дає в прямій трансляції немало українських каналів, називається він TVUA.BIZ і також подібних сайтів ще можна немало знайти в Інтернеті.
НЕ ЗАБУВАЄМО ! Якщо ви не бачите телевізійний сигнал на комп’ютері улюбленим експлорером, іноді ви зможете побачити цей сигнал іншим експорером. Наприклад, звична вам “Firefox” чи “Opera” не показує, а “Google Chrome” показує, або навпаки.
Висновок: дивитись бажані телевізійні канали через Інтернет справді можливо, хоча не дуже зручно: деякі канали – з власних сайтів самих каналів, інші – через рекламних посередників.
Можливо, що я пропустив кілька каналів для запутінського бидла, або для місцевого бидла, яке вважає зеленську владу нормальною, але у мене є підозра, що бидло обійдеться.

Може, є ще якісь “віконця” в інтернеті, через які видно телевізор ?
Такі віконця є.
Такі віконця недовговічні.
Такі віконця називаються “безкоштовна IPTV-трансляція”.

Роззяви є всюди, і пора присутністю роззяв скористатись. Багато людей вже щось чули про IPTV-телебачення, або добре знають про IPTV-телебачення, а дехто навіть користується таким видом отримання сигналу телебачення.
За замовчуванням IPTV-телебачення є платним. Не сперечайтесь, це так. Це звичайна різновидність традиційного кабельного телебачення.
А значить, не обходиться без деяких “інформаційних дірок”, через які користувачі Інтернета можуть безкоштовно дивитись телебачення по протоколу IPTV і нікому за це не платити.
Але це ненадовго. Провайдер, побачивши, що нагрузка на той чи інший медіа-потік ненормально зростає, закриває цю інформаційну дірку, і потік стає недоступним для безкоштовних нахлібників.
Ось дивіться ! Трохи покопав в Інтернеті і виявив, що на по Інтернету гуляють начебто діючі плей-листи, по яких можна дивитись кілька десятків телеканалів по протоколу IPTV, можна на комп’ютері, можна медіа-приставкою на Андроїді чи іншій операційній системі, і все це через неуважність провайдерів Інтернета. Ви можете ЗАВАНТАЖИТИ цей невеличкий плей-лист і попробувати, чи буде ваша програма-відеоплеєр відтворювати перераховані в плей-листі канали. В списку немало українських каналів, але, звісно, не всі. Самі побачите, що деякі канали показує, а інші – ні.
Дармовщинка – не назавжди.

Зверніть увагу: для цього варіанту перегляду телебачення вам не обійтись без програми-медіаплеєра, яка розуміє IPTV-формат. Якщо ще не маєте підходящого медіаплеєра, то завантажте, наприклад, ось такий МЕДІАПЛЕЄР чи користуйтесь плеєром VLC. Для операційних систем MAC OS також можна використовувати VLC. Для операційних систем iOS (iPhone, iPad) є безкоштовні додатки PeersTV, GoodPlayer Для пристроїв на базі операційної системи Andriod можна безкоштовно взяти QSmart IPTV, LAZY IPTV.
Є також апаратні медіа-приставки, є дешеві, а є зручніші і дорожчі.
Тепер у вас є чудова інформація, є аж два варіанти, як дивитись “телевізор через Інтернет”, але при цьому нікому не платити за телебачення. Частину каналів дивимось абсолютно легально, із сайтів самих телевізійних каналів, ще трохи каналів дивимось по протоколу IPTV практично легально, хоча, можливо, ненадовго. Частину каналів можна побачити через провайдера YouTV, цей провайдер транслює вказані канали безкоштовно, надіючись на “заманювання” нових платних абонентів. Ну, ще є паразити з набридливою рекламою, але телевізійні канали вони нам показують.

Я ще обіцяв розказати про безкоштовне українське телебачення НЕ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ, але не варто все змішувати в одну статтю. Є на нашому сайті необхідні статті про безкоштовне супутникове телебачення, а також про безкоштовне ефірне телебачення, цілий набір статей.

Ось для вас набір статей на “загально-телевізійну тему”

—————————————-

Россиянин, ты захотел скачать файл ?
Или почитать чего интересного ? Вон отсюда !
Останови свою войну в Украине !


------------А тепер - для людей ---------------------
Українці, не забуваємо про побутове. Ви можете замовити ВЕСЬ наш файловий архів на флешці, це схеми, мануали, вся додаткова інформація, об'єм архіва - більше 24 Гігабайт.
Ось СПИСОК НАШИХ ФАЙЛІВ.
Для замовлення архіва треба перейти НА СТОРІНКУ ЗАМОВЛЕННЯ.
Схема мануал телевизора шасси, схему скачать бесплатно, ищу схему модулей, ищу шасси телевизора, схемы телевизоров, мануалы

Залишити відповідь (Leave a Reply)