07. Українізація Windows7 SP1 x86 (Ultimate та інші версії)

Вместо рекламы

Россиянин, ты захотел скачать файл ? Или почитать чего интересного ?
Останови свою войну в Украине !

—————————

Реклама від GoogleСпочатку розглянема найпростіший варіант. Для українізації Windows 7 SP1 ви можете завантажити файл lp.cab, він так називається, незалежно від того, яку мову ви встановлюєте на Windows7. Звідки завантажити ? Та саме звідси, читайте далі. Для деяких варіантів Windows встановлення найпростіше. Ви розрахівували завантажений файл, отримали файл з назвою lp.cab.
У вас не та розрядність Windows ? Вам треба для 64-бітної ? А може, у вас якась інша система Windows, наприклад, Windows10, чи Windows11. Немає проблем, ось тут у нас ПОВНИЙ СПИСОК того, що маємо для українізації різних варіантів Windows.
Порядок встановлення:
– Пуск->панель управления->у верхньому правому куті вибрати “крупные пиктограммы”->Языки и региональные стандарты.
– Вибрати вкладку “клавиатура и языки”
– Клацнути “Установка-удаление языков”
– Установка языков интерфейса
– Вибираємо “установка из компьютера вручную”
– Вказуємо шлях до розпакованої папки
– Чекаємо завершення встановлення, вибираємо українську “применить”
– Перезавантажуємо систему
– Вуаля!

Але не для всіх вуаля, на деяких Windows7 встановлення інших мов не передбачено. Хтось думає, що Microsoft проти української мови ? Ні, просто ці варіанти Windows7 одномовні. Нічого, ми зробимо мовну заміну трохи інакше. Вважаємо, що файл lp.cab ви поклали ось сюди: D:Tutalp.cab і тепер в командному рядку Windows запускаєте cmd.exe (ВІД ІМЕНІ АДМІНІСТРАТОРА).
Отримали чорне віконце, і програма cmd.exe щось від вас хоче. Вводимо:
dism /online /add-package /packagepath:D:Tutalp.cab (ввели без помилок і натиснули на Enter. Легко помітити, що вводиться саме той шлях, куди ви поклали файл lp.cab). Зверніть увагу, що в наведеному прикладі подекуди є ОБОВ’ЯЗКОВІ пробіли, а косі рисочки в одних місцях нахилені вправо, а в інших – вліво. У введеному рядку не повинно бути помилок. Ввівши рядок, натискаємо клавішу Enter.
Програма попрацювала і заспокоїлась. Знаючи хоча б кілька англійських слів, проконтролюйте, що програма не відхилила вашу команду, а справді її виконала. На виконання йде деякий час.
Це не все. Нехай cmd виконає ще деякі команди:

bcdedit /set {current} locale uk-UA (і натиснути Enter)
bcdboot %WinDir% /l uk-UA (і натиснути Enter. В надписі /l буква L, але маленька)

Більше cmd.exe не потрібна, введемо exit і натиснемо Enter, чорне віконце зникне. Тепер в командному рядку (звісно, від імені адміністратора) запустимо regedit.exe і в ньому перейдемо ось сюди:
HKLM/SYSTEM/CurrentControlSet/Control/MUI/UILanguage/en-us (якщо у вас була англійська Windows) чи щось подібне на:
HKLM/SYSTEM/CurrentControlSet/Control/MUI/UILanguage/ru-ru (якщо була російська).
Можливо, замість HKLM у вас пише HKEY_LOCAL_MACHINE.
Коли у вас була одна мова, у вас був ключ (по-простому: була папка) з назвою en-us, чи ru-ru, залежно від того, яку Windows ви українізуєте. Тепер у вас поруч з цією папкою є папка uk-UA. Ваш варіант Windows7 одномовний, тому видаляєте ту папку, що була, залишаєте uk-UA.
Зміни зберегли, перезапускаємо систему.
Ви прочитали і вирішили, що це для вас трохи складно ? Не біда, є ще один варіант. По Інтернету гуляє така сабі програма Vistalizator, я не знаю, ким вона створена і коли. Остання версія – Vistalizator 2.75, а далі сайт, з якого роздавалась програма, кудись зник, тому можете ЗАВАНТАЖИТИ цей Vistalizator просто зараз, натиснувши на надпис. Я вже не можу перевірити програму, бо користуюсь Windows11. Може, у вас стоїть дуже сердитий антивірус, тому пам’ятайте, що пароль для завантаженого файла “tv-remont.info” (малими латинськими буквами).
Програма, згідно інформації в Інтернеті, може взяти попередньо завантажений вами файл lp.cab і самостійно зробити описані дії. Якщо ви обкатаєте програму, прошу написати в коментарі результат.
Ну, тепер вже все. Ось і мовний файл, який можна завантажити.

FILE: Українізація Windows7 SP1 x86 (Ultimate)
Розмір файла = 42421 KB


—————————————-

Россиянин, ты захотел скачать файл ?
Или почитать чего интересного ? Вон отсюда !
Останови свою войну в Украине !


------------А тепер - для людей ---------------------
Українці, не забуваємо про побутове. Ви можете замовити ВЕСЬ наш файловий архів на флешці, це схеми, мануали, вся додаткова інформація, об'єм архіва - більше 24 Гігабайт.
Ось СПИСОК НАШИХ ФАЙЛІВ.
Для замовлення архіва треба перейти НА СТОРІНКУ ЗАМОВЛЕННЯ.
Схема мануал телевизора шасси, схему скачать бесплатно, ищу схему модулей, ищу шасси телевизора, схемы телевизоров, мануалы

Залишити відповідь (Leave a Reply)