8. FastStone Image Viewer 4.4 (portable version)

Вместо рекламы

Россиянин, ты захотел скачать файл ? Или почитать чего интересного ?
Останови свою войну в Украине !

—————————

Реклама від GoogleFastStone Image Viewer – переглядач, редактор і конвертор графічних файлів. Підтримує формати графіки JPEG, JPEG2000, GIF, PNG, PCX, TIFF, WMF, BMP, ICO, RAW і TGA. Простий і зручнимй інтерфейс. Підтримується пакетна зміна розмірів і перейменування картинок, видалення непотрібних фрагментів, установка водяних знаків, та інше. Є можливість створювати слайд-шоу з більш ніж 150 ефектами переходу і фоновою музикою, підтримка роботи зі сканером. Український та багатомовний діалог.

FILE: 8. FastStone Image Viewer 4.4 (portable version)
Розмір файла (File size) = 5675 KB


Не забуваємо !

Россиянин, ты захотел скачать файл ? Или почитать чего интересного ?
Останови свою войну в Украине !
Українець, допомагай нашим Збройним Силам України в війні проти російських окупантів. Допоможи всім, чим можеш ! Слава Україні !
Не забуваємо про побутове. Незважаючи на війну, Укрпошта та Нова пошта налагодили свою роботу, і Ви можете замовити ВЕСЬ наш файловий архів на чотирьох DVD-дисках або USB-флешці, об'єм архіва - більше 15 Гігабайт. Вартість замовлення 220 + вартість пересилання. Оплата - при отриманні на пошті замовлення. Ось СПИСОК НАШИХ ФАЙЛІВ.
Для замовлення архіва треба перейти НА СТОРІНКУ ЗАМОВЛЕННЯ.
Схема мануал телевизора шасси, схему скачать бесплатно, ищу схему модулей, ищу шасси телевизора, схемы телевизоров, мануалы

Залишити відповідь (Leave a Reply)