Невезучим, незадоволеним і нещасним

Реклама від GoogleЯкщо ви дуже незадоволені життям:

Відвідайте лікарню і поспілкуйтеся з людьми, які втратили руки чи ноги, і не можуть самостійно пересуватись, чи приймати їжу, чи доглядати за собою.

Подивіться новини, і подивіться на тих, хто не зміг ввечері побачити своїх дітей через те, що хтось сів за кермо в нетверезому стані.

Поспілкуйтеся з людьми, які втратили своїх близьких під час пожежі.

Поспілкуєтеся зі сліпими людьми. Розпитайте їх про те, чи сильно вони хочуть побачити сонце, небо і навколишній світ.

Вийдіть на вулицю і подивіться на бомжів, які не мають ніякого місця для проживання.

Сходіть в психіатричну лікарню і подивіться на людей, у яких роздвоєння особистості. На тих, хто не може аналізувати отриману інформацію. На тих, хто не може зв’язати свої думки і зрозуміти, хто і що перед ними знаходиться.

Підійдіть до дзеркала і подивіться на себе. Якщо є дружина – подивіться на неї. Якщо ви жінка, і у вас є чоловік – подивіться на нього. Адже багато хто мріє одружитися і вийти заміж, але ніяк не виходить.

Перевірте, чи працює у вас електрика, чи є вода в крані. Адже багато людей не мають таких зручностей в своїх будинках багато десятиліть.

Подумайте про ти місця, де зараз війна, землетруси, виверження вулкана, зсуви через які люди втрачають своїх близьких і все своє майно.

Ви й справді дуже нещасний ?

Ось такий філософський роздум. Не я його зформулював, я лише почув його. Коли мені буде погано, я пригадаю ці роздуми.

Наша реклама. Є можливість купити наш інформаційний архів

Ви можете замовити ВЕСЬ наш файловий архів, його об'єм - більше 13 Гігабайт. Отримати можна в вигляді бандеролі з чотирма DVD-дисками, на яких ВСІ наші схеми, мануали, вся додаткова інформація, або завантажити вказаний архів через Інтернет. При завантаженні через Інтернет - вартість замовлення 120 грн, при замовленні на DVD-дисках - загальна вартість 220 грн при замовленні доставки звичайною Укрпоштою чи Новою поштою. Оплата - після отримання замовлення.
Ось СПИСОК НАШИХ ФАЙЛІВ.
Для замовлення архіва треба перейти НА СТОРІНКУ ЗАМОВЛЕННЯ.
Схема мануал телевизора шасси, схему скачать бесплатно, ищу схему модулей, ищу шасси телевизора, схемы телевизоров, мануалы

Залишити відповідь (Leave a Reply)