Невезучим, незадоволеним і нещасним

Вместо рекламы

Россиянин, ты захотел скачать файл ? Или почитать чего интересного ?
Останови свою войну в Украине !

—————————

Реклама від GoogleЯкщо ви дуже незадоволені життям:

Відвідайте лікарню і поспілкуйтеся з людьми, які втратили руки чи ноги, і не можуть самостійно пересуватись, чи приймати їжу, чи доглядати за собою.

Подивіться новини, і подивіться на тих, хто не зміг ввечері побачити своїх дітей через те, що хтось сів за кермо в нетверезому стані.

Поспілкуйтеся з людьми, які втратили своїх близьких під час пожежі.

Поспілкуєтеся зі сліпими людьми. Розпитайте їх про те, чи сильно вони хочуть побачити сонце, небо і навколишній світ.

Вийдіть на вулицю і подивіться на бомжів, які не мають ніякого місця для проживання.

Сходіть в психіатричну лікарню і подивіться на людей, у яких роздвоєння особистості. На тих, хто не може аналізувати отриману інформацію. На тих, хто не може зв’язати свої думки і зрозуміти, хто і що перед ними знаходиться.

Підійдіть до дзеркала і подивіться на себе. Якщо є дружина – подивіться на неї. Якщо ви жінка, і у вас є чоловік – подивіться на нього. Адже багато хто мріє одружитися і вийти заміж, але ніяк не виходить.

Перевірте, чи працює у вас електрика, чи є вода в крані. Адже багато людей не мають таких зручностей в своїх будинках багато десятиліть.

Подумайте про ти місця, де зараз війна, землетруси, виверження вулкана, зсуви через які люди втрачають своїх близьких і все своє майно.

Ви й справді дуже нещасний ?

Ось такий філософський роздум. Не я його зформулював, я лише почув його. Коли мені буде погано, я пригадаю ці роздуми.

Не забуваємо !

Россиянин, ты захотел скачать файл ? Или почитать чего интересного ?
Останови свою войну в Украине !
Українець, допомагай нашим Збройним Силам України в війні проти російських окупантів. Допоможи всім, чим можеш ! Ніхто, крім нас, не захистить нашу землю від російських фашистів, то давайте її захищати. Слава Україні !
Схема мануал телевизора шасси, схему скачать бесплатно, ищу схему модулей, ищу шасси телевизора, схемы телевизоров, мануалы

Залишити відповідь (Leave a Reply)