Колекція аватарів 1, частина 2 (avatars collection 1, part 2)

Вместо рекламы

Россиянин, ты захотел скачать файл ? Или почитать чего интересного ?
Останови свою войну в Украине !

—————————

Реклама від GoogleЦя колекція більш популярна у мужчин. Є також колекція, яку одинаково люблять і мужчини, і жінки. Остання частина колекції регулярно поповнюється.

Вибрати іншу колекцію (choose another collection)

Як прикріпити вибраний аватар до свого логіна ? Спочатку можна завантажити вибраний аватар на свій комп’ютер, натиснувши мишкою на потрібний вам аватар, він завантажиться на ваш комп’ютер.
А як додавати аватар до логіна ? В верхній частині сайту, справа, ви бачите надпис зі своїм логіном. Натиснувши на нього, ви переходите на сторінку з редагуванням вашого облікового запису. Там ви заміните аватар на той, який завантажили (або на якийсь свій).

How to attach the selected avatar to your login? You can first click by mouse to the selected avatar, it will be downloaded to your computer.
And how do I add an avatar to a login? At the top of the site, on the right corner, you see an inscription with your login. By clicking on it, you will be taken to the edit page for your account, and to change avatar to downloaded (or your own avatar).

—————————————-

Россиянин, ты захотел скачать файл ? Или почитать чего интересного ?
Останови свою войну в Украине !
----------------------------
Українці, не забуваємо про побутове. Ви можете замовити ВЕСЬ наш файловий архів, це схеми, мануали, вся додаткова інформація.
Ось СПИСОК НАШИХ ФАЙЛІВ.
Для замовлення архіва треба перейти НА СТОРІНКУ ЗАМОВЛЕННЯ.
Схема мануал телевизора шасси, схему скачать бесплатно, ищу схему модулей, ищу шасси телевизора, схемы телевизоров, мануалы

Залишити відповідь (Leave a Reply)