Супутникове телебачення Либідь ТБ ("народне" і вже відсутнє)

Вместо рекламы

Россиянин, ты захотел скачать файл ? Или почитать чего интересного ?
Останови свою войну в Украине !

—————————

Реклама від Google
Коротка інформація про компанію, що почала вести супутникову трансляцію телевізійних каналів в Україні, але давно припинила свою трансляцію і своє існування.

Це мало бути звичайне комерційне, а не “соціальне” і не “державне” супутникове телебачення, відмінність лише в тому, що планувалась менша абонентська плата за перегляд їхнього телебачення, а також більш серйозний захист від “піратського” перегляду їхнього сигналу.
Це телебачення називало себе:

Народне супутникове телебачення Либідь ТБ

29 березня 2013р. компанія “Либідь ТБ” почала тестове мовлення в ефірі.

Але 11 квітня 2014 року компанія вже оголосила себе банкротом.
Тому все, що далі написано – це лише історія.


А що транслювала ця компанія деякий час ?

Суспільні канали
– Перший Національний
– Україна
– 1+1
– ICTV
– Новий канал
– СТБ
– НТВ Мир
– TVCI
– RTVi-Europe

Інформаційні канали
– Інфо-канал “Либідь ТБ”
– ТВі
– Канал новин 24
– Tonis
– 5 канал

Спортивні канали
– Футбол
– Футбол+
– Наш Футбол
– Спорт 1
– Спорт 2
– НТВ-ПЛЮС Теннис
– Боец

Дитячі канали
– ПЛЮСПЛЮС
– Моя Дитина
– Cartoon Network
– Детский мир
– Gulli
– Tiji TV

Кіноканали
– Кинолюкс
– КИНО ПЛЮС
– МНОГО ТВ
– Наше Любимое Кино
– Universal Channel

Розважальні канали
– 2+2
– QTV
– НЛО TV
– ТЕТ

Музичні канали
– М1
– M2-Естрада
– Europa Plus TV

Пізнавальні канали
– Travel Channel
– КТО ЕСТЬ КТО
– Ностальгия
– Мужской
– Совершенно секретно
– Охотник и Рыболов
– History Channel
– RTG TV
– Ваш Успех
– Загородная жизнь
– Кухня ТВ

Перелік каналів не означає підбір каналів згідно бажань телеглядачів, а лише можливість і бажання власників каналів оплачувати цій компанії супутникову трансляцію. До речі, подібний набір українських телеканалів на 36 градусі був у оператора Поверхность+. Звісно, це не означає просту зміну оператора, коли переоформлюються папери, а обладнання залишається тим самим.
В списку каналів не було каналів «Інтер», «НТН», «К1», «К2», «Ентер-фільм», «Мега», «MTV Україна», «Піксель», які входять до Inter Media Group. Це, без сумніву, зменшує привабливість телевізійного пакету, який пропонувала телеглядачам “Либідь ТБ”.

Характеристики супутникового телебачення “Либідь ТБ”:
– обіцяли можливість перегляду необхідної кількості якісних каналів за невеликі платежі.
– технологія передачі даних у цифровому стандарті DVB-S2 формату MPЕG-4, із використанням системи умовного доступу EXSET.
– трансляція з космічного апарата Eutelsat 36A/36B (W4/W7) 36.0°E

параметри сигналу:
транспондер ER24
частота транспондера 12168.620 Mhz
стандарт DVB-S2/8PSK,
швидкість потоку SR 27500 kb/cek,
FEC 3/4

Трансляція йшла відразу на двух транспондерах. 11 червня 2013 року технічна служба “Либідь ТБ” офіційно повідомила про початок тестової трансляції із транспондеру на фіксованому стволі ER2 11746 MHz. Рівень сигналу, за запевненнями власників компанії,  дозволяв би впевнено приймати пакет телеканалів Либідь ТБ по всій території України на супутникову тарілку діаметром від 60 до 90 см.
(практичний досвід показує, що в останній фразі – завеликий і безтолковий оптимізм. Для нормального прийому діаметр не буде меншим від 1 метра. Про те, який буде прийом в дощову погоду, на сайті традиційно нічого не сказано, але , як і в інших домашніх системах супутникового телебачення, дощ і сніг будуть погіршувати або припиняти прийом сигналу.
Універсальне правило: хто хоче, щоб супутниковий сигнал був справді стійким, той використовує “тарілку” діаметром не менше, ніж 1.2 метра)
.
– рекомендується використовувати супутниковий приймач LYBID 1002 і CAM-модуль у стандарті DVB-S2. Вказаний приймач має багато безтолкових недоробок, в усякому разі, заводська прошивка просто поганенька.

Ось стартові дурниці завоської прошивки:
– після вибору параметрів антени сканується весь супутник, без вибору потрібного транспондера.
– знайдені канали навіщось записуються в кінець списка, а не на початок списка.
– редагування розміщення каналів можливе лише в фаворитних списках.
– про кодування BISS цей тюнер не підозрює. Шкода.

Ось так виглядає “рекомендований” тюнер:


Тюнер має ззаду традиційні RCA-виходи, і не має виходу HDMI, що в наш час для супутникового тюнера трохи соромно. Такі горе-тюнери  продавались разом з карточкою для декодування сигналу, і коштували приблизно 500 грн. Об’єктивно кажучи, ця ціна завелика для такого тюнера. Також дивує те, що приблизно в таку ціну продається окремий CAM-модуль з карточкою доступу, його можна використовувати з іншими супутниковими ресиверами. Це ненормально і безтолково.
Стандартний супутниковий комплект дає телевізійний сигнал лише для одного телевізора, але можливі трохи складніші підключення, коли від одної прийомної антени (“тарілки”) працюють кілька супутникових тюнерів, а значить, незалежно один від одного працюють кілька телевізорів, кожен підключений до свого тюнера.

Невеличке пояснення з термінологією: ви можете прочитати в літературі “супутниковий” або “сателітний”, різниці немає, так само одинаковими є терміни “тюнер”, “ресивер”, “приймач”. В усякому разі, ці терміни є одинаковими для користувачів.

Існує багато інших супутникових приймачів, сумісних з параметрами сигналу “Либідь ТБ”. Наприклад, компанія “Либідь ТБ” повідомляла, що можна використовувати такі супутникові тюнери:

– Amiko 8240, SHD 8360
– Galaxy Innovation S2238, S6638, Solo2, Duo2,
– Galaxy Innovation S9196m, S8895VU+UNO,
– Galaxy Innovation S8180VU+Solo, Matrix2, 9995VI+Ultimo
– Golden Media Wizard HD
– Openbox S4 HD PVR, S4Pro+, S5 HD PVR,
– Openbox S6 HD_PVR, S6+HD PVR,
– Openbox S6 Pro HD PVR, S6 Pro+,
– Openbox S7 HD PVR, S8 HD PVR,
– Openbox S9 HD PVR

– Opticum X403, X406
– SkyPrime HD CI

Але без CAM-модуля від компанії “Либідь ТБ” неможливо було обійтись.

А які конвертори планувалось використовувати для прийому телебачення “Либідь ТБ” ?
Це мав бути супутниковий конвертор Ku-діапазону із круговою поляризацією та одним або кількома незалежними виходами. Робочий діапазон частот 10.7-12.75 GHz, На одну “тарілку” (фокусуюче дзеркало) ставиться одна “головка” (один конвертор). Якщо конвертор розрахований на один вихід, то від нього може працювати лише один тюнер (а значить, один телевізор). Конвертори на кілька незалежних виходів забезпечують сигнал для кількох тюнерів.

Було створено навіть сайт про нове супутникове телебачення: На цьому сайті вже повідомлено, що компанія, як кажуть в Америці, GOOD_BYE.
А що раніше було на тому сайті ? Необхідні технічні деталі, приправлені саморекламою, можна було знайти на цьому сайті. Толкової, детальної інформації для неспеціалістів про технічні особивості підключення, настройки, використання тюнерів дуже мало. Багато разів на сайті в різних варіантах повторювалась фраза “ми хороші”. Господар сайту і самого супутникового телебачення “Либідь ТБ”, власне, той самий, що й російського “Триколор”. Незважаючи на акціонованість і назви аналогічних компаній, реальним власником є “General Satellite“.

А яка ж була ціна пакетів ?
Формальна заявлена ціна пакета “Доступний” складала 40 грн за рік + приблизно 100 грн за одноразову активацію пакета.
Ціна апаратного комплекту (тарілка, конвертор, ресивер і карта на 55 каналів) була приблизно в межах 600 грн. На самому сайті компанії “Либідь ТБ” навіть  не було нормальної інформації про вартість встановлення систем супутникового телебачення їхніми авторизованими дилерами. В подальшому планувалось розширення пакетів і збільшення ціни, але конкретних термінів і цін не вказувалось.

Характеристики існуючих подібних систем в інших країнах:
– Впевнене і поступове збільшення кількості реклами і ціни пакетів.
– Серйозний захист від “злому” і піратського користування без оплати. Звісно, це не означає, що піратське користування неможливе, але традиційний “шаринг” практично закритий, в усякому разі, ускладнений. Практичний світовий досвід показує, що пірати все одно знаходять способи для “шаринга”, але така піратська послуга є ненадійною і нетривалою.
– Незручність для прийому їхніх пакетів іншими, раніше встановленими супутниковими тюнерами. Мається на увазі застосування стандарта DVB-S2 і обов’язкова присутність CAM-модуля від компанії “Либідь”.

Покриття території України супутниковим сигналом


Як бачимо, головна потужність передавача супутника йде не те щоб на Україну, а навіть мимо України. Але залишків потужності начебто вистачає.

Якщо у читачів виникло запитання: а навіщо про все це розказувати, коли компанії вже нема ? То я відповідаю: це звичайна архівна інформація.
Супутникове телебачення – це живий організм, який живе своїм, досить незрозумілим життям. Не можу вам гарантувати, але обіцяю, ще буде багато різних змін.

Пропонуємо також набір статей на “загально-телевізійну тему”.

—————————————-

Россиянин, ты захотел скачать файл ?
Или почитать чего интересного ? Вон отсюда !
Останови свою войну в Украине !


------------А тепер - для людей ---------------------
Українці, не забуваємо про побутове. Ви можете замовити ВЕСЬ наш файловий архів на флешці, це схеми, мануали, вся додаткова інформація, об'єм архіва - більше 24 Гігабайт.
Ось СПИСОК НАШИХ ФАЙЛІВ.
Для замовлення архіва треба перейти НА СТОРІНКУ ЗАМОВЛЕННЯ.
Схема мануал телевизора шасси, схему скачать бесплатно, ищу схему модулей, ищу шасси телевизора, схемы телевизоров, мануалы

Залишити відповідь (Leave a Reply)