Програматор “PonyProg”

Реклама від GoogleСаморобний простий програматор мікросхем пам’яті  EEPROM (схема і програма до нього).
Сучасний недолік: потребує COM-порта.
Авторський сайт WWW.LANCOS.COM

Для роботи з портом USB можна зробити самому чи купити готовий програматор PicKIt2Lite-M, або більш зручний і універсальний програматор Postal3

FILE: Програматор “PonyProg”
Розмір файла = 662 KB

Всім бажаючим продаємо наш інформаційний архів

Ви можете замовити ВЕСЬ наш файловий архів, його об'єм - більше 12 Гігабайт. Отримати можна в вигляді бандеролі з чотирма DVD-дисками, на яких ВСІ наші схеми, мануали, вся додаткова інформація, або завантажити вказаний архів через Інтернет. При завантаженні через Інтернет - вартість замовлення 120 грн, при замовленні на DVD-дисках - загальна вартість 220 грн при замовленні доставки звичайною Укрпоштою чи Новою поштою. Оплата - після отримання замовлення.
Ось СПИСОК НАШИХ ФАЙЛІВ.
Для замовлення архіва треба перейти НА СТОРІНКУ ЗАМОВЛЕННЯ.
Схема мануал телевизора шасси, схему скачать бесплатно, ищу схему модулей, ищу шасси телевизора, схемы телевизоров, мануалы

2 thoughts on “Програматор “PonyProg”

  1. VolodymyrKr

    Хороший програматор. Користуюсь ним уже багато років. Сподобався через свою універсальність. Але з часом виникли деякі проблеми. А саме: працює він тільки під WinXP, підключається лише до паралельного порту комп’ютера. Тому з початку використовування ноутбука в роботі виникли проблеми. Перше: як його підключити до USB? Перша думка була придбати адаптер. З відгуків вияснив, що з цими адаптерами в більшості випадків виникають проблеми. Коли вияснив, що під Win7 ПоніПрог не працюватиме, руки опустились. Почав шукати альтернативу, але нічого кращого (для себе) не знайшов. Тому вирішив проблему кардинальним способом. Зібрав малопотужний комп’ютер з паралельним і послідовним портами встановив ікспішку, взяв старий CRT монітор, і все це розмістив на робочому місці. Незручності: комп займає вільне місце, яке можна використати під інші потреби, і друге: з інтернету необхідно завантажувати( при необхідності) прошивки на флешку, після цього її вставляти в комп.

  2. tv-remonttv-remont Автор запису

    Техніка не стоїть на місці. Я перейшов на програматор Postal_AVR, він працює через USB, і робити його не довелось, купив готовий, просто знайшов, хто в Україні продавав тоді найдешевше.
    PonyProg я також не робив, а взяв готовий.

Залишити відповідь (Leave a Reply)