01 – Таблиці для пошуку потрібної схеми та інформації для моделі SHARP

Tables to find the desired scheme and information for SHARP

Таблиця Модель-Шасі (Model-Chassis table)

Сервісні меню (Service mode)

Прошивки пам’яті (Memory dumps)

Всім бажаючим продаємо наш інформаційний архів

Ви можете замовити бандероль з чотирма DVD-дисками, на яких ВСІ наші схеми, мануали, вся додаткова інформація. Вартість замовлення в межах України 180 грн при замовленні доставки звичайною Укрпоштою, або 200 грн при замовленні доставки Новою поштою. Оплата - на вашій пошті при одержанні бандеролі.
Ось СПИСОК НАШИХ ФАЙЛІВ.
Для замовлення дисків треба перейти НА ЦЮ СТОРІНКУ.
Схема мануал телевизора шасси, схему скачать бесплатно, ищу схему модулей, ищу шасси телевизора, схемы телевизоров, мануалы

2 thoughts on “01 – Таблиці для пошуку потрібної схеми та інформації для моделі SHARP

  1. tv-remonttv-remont Автор запису

    Даю лише пораду:
    По-перше, IPTV запрацює лише у випадку, якщо Ваш провайдер Інтернета забезпечує таку функцію.
    По-перше, якщо провайдер забезпечує Вам перегляд IPTV згідно свого списку (PLAY-list), то, як правило, ЛИШЕ на сайті провайдера можна знайти необхідні установки (параметри) для медіа-плеєра, такий плеєр може бути або в вигляді програми на Вашому комп’ютері, або в вигляді додаткової медіа-приставки до будь-якого телевізора, або в хороших сучасних моделях телевізорів цей плеєр може бути вбудованим в програмне забезпечення контролера телевізора. Найголовніший параметр – адреса, де самі на сайті, на сервері Вашого провайдера лежить цей плей-ліст. Перше, що глядачі роблять неправильно, це непрввильно встановлюють параметри, які рекомендує провайдер Інтернета.

Залишити відповідь (Leave a Reply)