Замовлення нашого файлового архіва

(to foreing vizitors: sorry, but this page – only for rezidents of Ukraine. If you needed our archive, download this list).
(для иностранцев: нет, заказ архива с этой страницы – только в пределах Украины. Для заказа за пределы Украины – ознакомьтесь со списком)
.

Всім, хто проживає в Україні. Продаємо наш архів всім бажаючим.
До вашої уваги – форма для замовлення нашого файлового архіва, його об’єм – більше 19 Гігабайт. У вас є два варіанти замовлення архіва, з доставкою Укрпоштою чи Новою поштою.

Архів – це бандероль із USB-флешкою, в архіві інформаційний матеріал нашого сайту: схеми, мануали, сервісні інструкції, прошивки EEPROM-пам’яті, книги по телеремонту і по електроніці, таблиці “модель-шасі”, всього більше 19 Гігабайт інформації.
Потрібна детальніша інформація ? Завантажте список і ознайомтесь.
Вартість замовлення 250 грн + “пошта візьме за пересилку бандеролі”.
Ніякої передплати, незалежно від варіанту замовлення !
Оплачуєте одержану бандероль з флешкою на Вашій пошті, при отриманні бандеролі.

Який варіант замовлення для Вас кращий, такий вибираєте. Ви вказуєте в замовленні, чи ви бажаєте архів звичайною Укрпоштою, чи Новою поштою.
Якщо ви правильно вказали свою адресу і електронну пошту, ми відправляємо вам замовлення і підтверджуємо відправку на вказану вами електронну пошту.
ПАМ’ЯТАЙТЕ, що наш лист може в Вашій пошті попасти в СПАМ. Перевіряйте свою папку “СПАМ” чи “Небажані листи”.
До речі ! Може, ви заробляєте телеремонтом, і вам потрібна реклама ? Не забудьте потім заглянути СЮДИ.

Отже, для замовлення поштою необхідно вказати такі дані:

В довільній формі, але без помилок, відправляєте Ваше замовлення звичайним електронним листом на нашу контактну електронну адресу     і ми Вам відправляємо архів на вибране Вами поштове відділення.