Замовлення нашого файлового архіва

(to foreing vizitors: sorry, but this page - only for rezidents of Ukraine. If you needed our archive, download this list).
(для иностранцев: нет, заказ архива с этой страницы - только в пределах Украины. Для заказа за пределы Украины - ознакомьтесь со списком)
.

Всім, хто проживає в Україні.
До вашої уваги - форма для замовлення нашого файлового архіва, його об'єм - більше 13 Гігабайт. У вас є два варіанти замовлення архіва, з доставкою поштою або завантаженням через Інтернет.

Перший варіант - замовлення бандеролі із чотирма DVD-дисками, на яких інформаційний матеріал нашого сайту: схеми, мануали, сервісні інструкції, прошивки EEPROM-пам'яті, книги по телеремонту і по електроніці, таблиці "модель-шасі", всього більше 12 Гігабайт інформації.
Що на дисках ? Завантажте список і ознайомтесь.
Вартість замовлення 220 грн при замовленні доставки звичайною Укрпоштою чи Новою поштою.
Ніякої передплати, незалежно від варіанту замовлення !
Оплачуєте одержану бандероль з дисками на Вашій пошті.

Другий варіант - придбання того самого архіва з завантаженням через Інтернет, при цьому вартість архіва - лише 120 грн. Як завантажити з Інтернета наш архів ? Можете завантажити і прочитати НАШЕ ПОЯСНЕННЯ. Завантаживши архів (він під паролем) і переконавшись, що всі чотири файли архіва завантажились добре, ми можете, згідно того самого нашого пояснення, оплатити архів на вказану банківську картку і не чекаючи ПОВІДОМТЕ про це наш E-mail . Ми надсилаємо вам паролі, щоб ви могли розпакувати архів і користуватись ним.
Якщо берете архів через Інтернет, а не через Укрпошту чи Нову пошту, навіть замовляти не обов'язково, просто починаєте із завантаження запароленого архіва. Суммарний об'єм архіву більше 12 Гігабайт. Це той самий архів, він ідентичний тому, що розсилається на DVD-дисках.

Який варіант замовлення для Вас кращий, такий вибираєте. Якщо берете архів через пошту - вказуєте в замовленні, чи ви бажаєте DVD-диски звичайною Укрпоштою, чи Новою поштою.
Якщо ви правильно вказали свою електронну пошту, ви після замовлення негайно отримаєте підтвердження замовлення на вказану вами електронну пошту.
ПАМ'ЯТАЙТЕ, що наш лист може в Вашій пошті попасти в СПАМ. Перевіряйте свою папку "СПАМ" чи "Небажані листи".
До речі ! Може, ви заробляєте телеремонтом, і вам потрібна реклама ? Не забудьте потім заглянути СЮДИ.