Програматор “PonyProg”

Саморобний простий програматор мікросхем пам’яті  EEPROM (схема і програма до нього).
Сучасний недолік: потребує COM-порта.
Авторський сайт WWW.LANCOS.COM

Для роботи з портом USB можна зробити самому чи купити готовий програматор PicKIt2Lite-M, або більш зручний і універсальний програматор Postal3

Download / Завантажити Програматор “PonyProg”
Розмір файла = 942 KB

Всім бажаючим продаємо наш інформаційний архів

Ви можете замовити бандероль з чотирма DVD-дисками, на яких ВСІ наші схеми, мануали, вся додаткова інформація. Вартість замовлення в межах України 220 грн при замовленні доставки Новою поштою, або 200 грн при замовленні доставки звичайною Укрпоштою. Оплата - на вашій пошті при одержанні бандеролі.
Ось СПИСОК НАШИХ ФАЙЛІВ.
Для замовлення дисків треба перейти НА ЦЮ СТОРІНКУ.
Схема мануал телевизора шасси, схему скачать бесплатно, ищу схему модулей, ищу шасси телевизора, схемы телевизоров, мануалы

2 thoughts on “Програматор “PonyProg”

  1. VolodymyrKr

    Хороший програматор. Користуюсь ним уже багато років. Сподобався через свою універсальність. Але з часом виникли деякі проблеми. А саме: працює він тільки під WinXP, підключається лише до паралельного порту комп’ютера. Тому з початку використовування ноутбука в роботі виникли проблеми. Перше: як його підключити до USB? Перша думка була придбати адаптер. З відгуків вияснив, що з цими адаптерами в більшості випадків виникають проблеми. Коли вияснив, що під Win7 ПоніПрог не працюватиме, руки опустились. Почав шукати альтернативу, але нічого кращого (для себе) не знайшов. Тому вирішив проблему кардинальним способом. Зібрав малопотужний комп’ютер з паралельним і послідовним портами встановив ікспішку, взяв старий CRT монітор, і все це розмістив на робочому місці. Незручності: комп займає вільне місце, яке можна використати під інші потреби, і друге: з інтернету необхідно завантажувати( при необхідності) прошивки на флешку, після цього її вставляти в комп.

  2. tv-remonttv-remont Автор запису

    Техніка не стоїть на місці. Я перейшов на програматор Postal_AVR, він працює через USB, і робити його не довелось, купив готовий, просто знайшов, хто в Україні продавав тоді найдешевше.
    PonyProg я також не робив, а взяв готовий.

Залишити відповідь (Leave a Reply)