Війна Росії проти України

Головна сторінка Форуми Поговорити Війна Росії проти України

Тема містить 5 відповідей, має 2 учасника, і змінена  tantan 1 місяць тому.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Автор
  Записи
 • #51928
  tv-remont
  tv-remont
  Хранитель

  24 лютого 2022 року.
  Приблизно в 5 годин ранку Російська Федерація напала на Україну, у нас справжня війна. В Києві чути було вибухи, це російська авіація пробула розбомбити Бориспільський аеропорт.
  Пішов в магазин закупити трохи продуктів, бо з продуктами буде біда. Ще ранок, черги не дуже великі, продукти ще є. Вони пропадуть з магазинів аж завтра.
  Телебачення переключилось на на регулярну трансляцію новин з фронту. Як такого безперервного фронту немає, Росія наступає окремими колонами з усієї своєї прикордонної зони, включаючи раніше окуповані зони (ЛНР, ДНР), а також з території Білорусі. Також ракетні обстріли з Чорного і Азовського морів.
  Втрати окупантів за цей день: 5 літаків, вертольоти, танки.

  25 лютого 2022 року.
  Неможливо стримати всіх окупантів одразу, один БТР з окупантами добрався до Києва, район Оболонь. Екіпаж вдалось вирвати з БТРа, добре підпиздити і передати поліції, бо як вбити відразу, то не дадуть необхідної інформації. Голосну стрілянину і вибухи добре чути на Троєщині.
  Офіційна інформація: втрати окупантів за два дні війни – 10 літаків, вертольоти, достатньо танків і приблизно 2800 штук убитих виродків. Ніхто трупи знищених росіян не забирає, немає часу і бажання. Собаки розтягують, один путінець – це багато кілограм їжі для собак.
  “Россия своих не бросает, но и не забирает”.
  Офіційно. Один з українських пілотів за два дні війни збив 6 російських літаків: 2 штуки СУ-35, один СУ-27, один МІГ-29 і ще два СУ-25.
  Попередження населення про бомбардування працює погано, сирени чути не всюди. Бомбосховища в поганому стані.
  А ще, кажуть, в Росії здох Жириновський. Втік, сука, від санкцій ЄС.

  26 лютого 2022 року. Про приємне.
  Вбито понад 3000 путінських собак.
  Взято в полон близько 200.
  Збито 14 літаків, 8 вертольотів, 102 танки, 536 бойових броньованих машин, 15 гармат і один ЗРК Бук !
  Про неприємне. Ситуація все одно важка. Ворог рветься до Києва. Розвідувально-десантні групи путіна вже на лівому березі Києва, і намагаються максимально маскуватись під мирне населення.
  Паливних матеріалів (бензин, солярка) не вистачає.
  Дуже погано і повільно налаштовується постачання продуктів.

  27 лютого 2022 року. В Бучі (зовсім поруч із Києвом) розбито російську танкову колону. Вражає ! Справа і зліва від розбитої колони непогані сільські будинки, будинки цілі, лише вікна повилітали. А по вузькій дорозі понищені російські танки та інша техніка. На танках – чеченське маркування. Ось корисна таблиця:
  Z – росія
  Z в квадраті – з Криму
  V – чечня
  X – лугандонська техніка.
  O – білорусія (резерв)
  A – російські сили спец.призначення
  А ось загальні втрати орди з початку війни. Офіційно.
  Знищено 27 літаків, 26 вертольотів, 146 танків, 706 бойових броньованих машин (ББМ), 49 гармат, 1 ЗРК БУК, 4 «Гради», 30 одиниць автомобільної техніки, 60 цистерн, 2 безпілотники, ну, і 4300 російських окупантів.
  Вихідний, на вулицю не виходимо, від вечора суботи до ранку понеділка комендантська година.
  Мабуть, жартують. Пишуть в мережах, що кілька годин тому біля підбитого танка були гусениці, катки, а от прийшли забрати на металолом, а вже нема. Війна війною, а нічийний метал можна здати на металолом. Метал з одного танка тягне на 400 тисяч грн.

  #51934
  tv-remont
  tv-remont
  Хранитель

  28 лютого 2022 року, останній день зими. Масляна, одним словом.
  Почались перші переговори між делегаціями Росії і України, переговори проходять десь на річці Прип’ять, на кордоні з Білорусією.
  Сумарні втрати окупантів з початку війни:
  Сумарні орієнтовні втрати ворога від 24.02 до 28.02.
  Літаки ― 29
  Вертольоти ― 29
  Танки ― 191
  Бойові броньовані машини (ББМ) ― 816
  Гармати ― 74
  ЗРК БУК ― 1
  Гради ― 21
  Автомобільна техніка ― 291
  Цистерни ― 60
  Кораблі/катери ― 2
  Засоби ППО ― 5
  Окупанти (вбиті та поранені) орієнтовно ― 5300.

  3 березня 2022 року, минув перший тиждень війни. Я розумію, що продукти в магазинах – це із довоєнних запасів. В київських магазинах, реально, лише залишки продуктів. Вони закінчаться, запаси продуктів треба буде поповнювати, і я не знаю, як це буде облаштовано.
  Знайшов торгову точку, де щоденно видають БЕЗКОШТОВНО продуктові набори, щоправда, лише пенсіонерам. Зрозуміло, що деякі пенсіонери займають неймовірну чергу по кілька раз, щоб більше взяти, ідуть із клунками, аж згинаються.
  Розмови в чергах, де, яке бомбосховище. В один голос підтверджують, що в бомбосховищах тіснота, сморід, і холодно.
  Поїзди перетворено на евакуаційні. Ніяких квитків, в вагони – жінок і дітей, в порядку живої черги. Дехто по кілька днів на вокзалі.
  Оборона України тримається. До 3 березня росія втратила 30 літаків, 31 вертоліт, 211 танків, 862 ББМ, 85 артилерійських систем, 9 установок ПВО, 40 РСЗВ (ракетних систем залпового вогню), 60 цистерн, 355 одиниць автомобільної техніки і 5840 окупантів.

  7 березня 2022 року, ось уже і 10 днів війни. Хто б міг подумати, у мене день народження. Побажаю собі довголіття, інше поки що не важливо, хоча і здоров’я було би непогано. Перше, що мене цікавить в мій день народження, це свіжі новини з війни.
  Від початку війни Росія вже втратила:
  Окупантів – близько 11 тисяч (хто б їх точно рахував ?);
  Танків ‒ 290;
  ББМ – 999 (де дівся ще один, незрозуміло);
  Артилерійських систем – 117;
  РСЗВ – 50;
  Засобів ППО – 23;
  Літаків – 46;
  Вертольотів – 68;
  Автомобільної техніки – 454;
  Кораблі / катери – 3;
  Відчуваються наші втрати в авіації, не вдається знайти і знищити російські колони з паливом і боєприпасами. “Дружні європейські країни” не помагають з авацією і засобами ППО.
  В магазинах є хліб. Трошки іншого з продуктів також є, але дуже мало. 3-4 години в черзі – звична норма. Дають безкоштовно пайки для пенсіонерів, але добути такий пайок серед дикої черги пенсіонерів майже неможливо.
  Вночі вибухи просто не припинялись. Вже під них спиться нормально, бо вони ще далеко.
  Я думав, що бачив кошмар на вокзалі. Ні, я бачив чудову ситуацію, бо не був на вокзалі в Харкові.

  11 березня 2022 року. Заправився. З бензином не стає легше, просто трохи наладили. Бої стихли, затишшя під Києвом. Зменшились черги в магазинах, самий мінімум продуктів є. Дуже обмежена кількість працюючих продуктових магазинів, а з непродуктових – лише кілька “Епіцентрів”. В “Епіцентрі” і без війни знайти щось потрібне дуже важко, а зараз ще важче.
  Кому війна, а “Duracell” щасливий, побачити в продажу інші батарейки дуже важко. Вартість їх приблизно в 5-10 раз вища, ніж у звичайних батарейок. Дивлюсь поточні втрати окупантів. У москалів втрачено:
  особового складу – понад 12 тисяч
  танків ‒ 353
  ББМ ‒ 1165
  артилерійських систем – 125
  РСЗВ – 58
  засобів ППО – 31
  літаків – 57
  гелікоптерів – 83
  автомобільної техніки – 558
  кораблів / катерів – 3
  цистерн з ПММ – 60,
  БПЛА оперативно-тактичного рівня – 7

  13 березня, вихідний. Торгівля трошки виходить із “мертвої точки”, і що починає працювати ? Передбачити важко або неможливо, краще подивитись. Починають в брудних, немитих “бутіках” наливати каву і робити манікюр з педікюром.

  #52004
  tv-remont
  tv-remont
  Хранитель

  21 березня, понеділок. Завтра – цілий день комендантська година. Статистика – перш за все. Знищено у ворога:
  498 танків
  1535 ББМ
  240 артилерійських систем
  80 РСЗВ
  45 засобів ППО
  97 літаків
  121 вертоліт
  969 одиниць автомобільної техніки
  три кораблі /катери
  60 цистерн із ПММ
  24 БПЛА оперативно-тактичного рівня
  13 одиниць спеціальної техніки
  російських “людей” знищено близько 15 тисяч. Дуже цікаво: згідно російських даних, їх убито 9861 і поранено 16153.
  Відчуваю, що нашим важко, небо майже відкрите. За ніч в Києві – по кілька повітряних тривог. Знищено ТРЦ, великий і новий, понищено й інші будівлі в Києві.

  25 березня, пройшов перший місяць війни. Сьогоднішня ніч, на відміну від інших, була тихою, ні одної повітряної тривоги. До того ж йшов перший після зими дощ, я не знаю, чи ці події зв’язані.
  Офіційна інформація: за час війни кількість танків в ЗСУ збільшилась на 43 танки, це різниця між підбитими нашими танками і забраними справними у Росії. Я оптиміст, я в це вірю.
  У нас офіційно заявляють, що з нашою авіацією війну не закінчити, що треба краща авіація і краща додаткова військова техніка.
  Подзвонили мені знайомі з окупованої зони, з немаленького містечка. В них трохи легше, ніж на іншій окупованій території, у них замість голоду – неймовірні ціни на їжу в кількох працюючих магазинах.

  1 квітня, ось такий день сміху.
  Із особистого: так і невідомо, чи вдалось відключитись від проклятого Укртелекома. Від їхнього Інтернета також свого часу вдалось відключитись не з першого разу.
  Подивився статистику втрат ворога, хоч це радує:
  особового складу – близько 17700,
  танків ‒ 625,
  ББМ ‒ 1751,
  артилерійських систем – 316,
  РСЗВ – 96,
  засобів ППО – 54,
  літаків – 143,
  вертольотів – 131,
  автомобільної техніки – 1220,
  кораблів/катерів – 7,
  цистерн з ПММ – 76,
  БПЛА – 85,
  спеціальна техніка – 24,
  пускові установки ОТРК/ТРК – 4.
  Вишенька на торті: в Києві дозволили продавати алкоголь.

  14 квітня, 50 днів війни. Північний міст працює в дві сторони, відкриті всі мости, хоча блок-пости дуже гальмують рух. Порівняно з тим, що було, можна вважати, що блок-постів просто нема. Привикаю до тиші, дуже рідко прилетить ракета.
  Звільнені багатостраждальні Буча, Гостомель, Ворзель, Ірпінь. Колосальні руйнування.
  В магазинах черги знизились до довоєнного рівня, ціни підросли, я би сказав, приблизно в півтора рази, асортимент є, але значно зменшений.
  Серйозно взялись за мобілізацію. Знайдуть всіх ! Вже знайшли Медведчука, того самого кума Путіна. Уявляю, скільки цікавого він розкаже.
  Ось і кориснв статистика. За 50 днів війни у москалів знищено:
  особового складу – 19900 осіб,
  танків ‒ 753,
  ББМ ‒ 1968,
  артилерійських систем – 366,
  РСЗВ – 122,
  засоби ППО – 64,
  літаків – 160,
  вертольотів – 144,
  автомобільної техніки – 1437,
  кораблі /катери – 7,
  цистерн з ПММ – 76,
  БПЛА оперативно-тактичного рівня – 134,
  Спеціальна техніка – 25,
  Пускові установки ОТРК/ТРК – 4.

  30 квітня, погода все одно холодна, статистика все одно хороша.
  На 30 квітня у ворога знищено:
  23200 особового складу
  1008 танків
  2445 ББМ
  436 артилерійських систем
  151 РСЗВ
  77 засобів ППО
  190 літаків
  155 гелікоптерів
  1701 штук автомобільної техніки
  8 кораблів /катерів
  76 цистерн з ПММ
  232 БПЛА
  32 одиниці спеціальної техніки
  4 пускові установки ОТРК.
  Із особистого: згорів телевізор. Правду кажуть, що телевізор треба дивитись менше.
  Із неособистого: бензину в Києві катастрофічно не вистачає. Розбомблено багато нафтобаз. Знову величезні черги, а бензину дають по 10 літрів.

  #52755
  tv-remont
  tv-remont
  Хранитель

  Війна йде, я продовжую. Насамперед – статистика.
  Пройшло 150 днів війни, я пишу 27 липня 2022 року.
  Москалів знищено 39870 штук (+170 за останній день)
  Танки 1737 (+7);
  ББМ 3959 (+9);
  Артилерійські системи 880 (+4);
  РСЗВ 258 (+1);
  Засоби ППО 117 (+1);
  Літаки 222;
  Вертольоти 189 (+1);
  БПЛА 722 (+3);
  Крилаті ракети 174;
  Кораблі/катери 15;
  Автомобільна техніка 2835 (+3);
  Спеціальна техніка 75 (+2);
  Росія значно більше, ніж раніше, стріляє по мирних об’єктах, багато цивільних руйнувань.
  Із особистого:
  – бачу, що економіка падає. Курс долара – приблизно 40 грн.
  – з бензином значно легше, заправитись – не проблема.
  – продукти харчування надзвичайно подорожчали.
  – послабили із спиртним: продаж від 11 ранку до 19 вечора.
  – в метро майже немає людей, які ховаються при повітряній тривозі.
  – велике очікування, що буде значно гірше.
  – закритий для приватного транспорту Південний міст, мости Метро і Патона відкриті.
  – працює практично весь електротранспорт.
  – закінчилась відпустка, всю відпустку провів дома. На роботі – великі зміни і руйнація.
  – неприємне нововведення: під час повітряної тривоги зупиняють громадський транспорт, хоча маршрутки це ігнорують. Дуже надіюсь, про цей маразм припинять.

  #57425
  tv-remont
  tv-remont
  Хранитель

  Що ж це я так довго не доповнюю свої записи. Зараз вже 283 день війни, а змін досить багато.
  Москалі почали приблизно раз на пару тижнів бомбити нашу енергетику, в першу чергу електротехнічні об’єкти. Руйнування дуже відчутні, в Києві вже немає днів без вимкнення світла по графіку або додатково до графіка. Бувало, що й по три дні не було електрики, пропадала також вода і опалення.
  А ще почалась зима. Я не забуваю про статистику, то які втрати у москалів ?
  – особового складу ‒ близько 90600 штук (+510 за останню добу),
  – танків ‒ 2917 (+1) од,
  – бойових броньованих машин ‒ 5886 (+3),
  – артилерійських систем – 1906 (+1),
  – РСЗВ – 395 (+0),
  – засоби ППО ‒ 210 (+0),
  – літаків – 280 (+0),
  – гелікоптерів – 263 (+1),
  – БПЛА – 1572 (+8),
  – крилаті ракети ‒ 531 (+0),
  – кораблі /катери ‒ 16 (+0),
  – автомобільної техніки та автоцистерн – 4472 (+8),
  – спеціальна техніка ‒ 163 (+0).
  На жаль, очікуємо значного погіршення ситуації з електрикою, водою і теплом, і очікування правильні.

  23 грудня 2022.
  З електрикою біда, бачимо світло по 2-3 години на добу, в основному вночі. Якщо стане гірше, не буде тепла і води.
  Хоч трошки радісного. Знищено більше 100000 окупантів. Війна вже йде більше 300 днів, і ми не знаємо, скільки ще буде війни. 22 грудня, вчора, тихо і непомітно пройшов День енергетика.
  Також відкрили станцію метро “Майдан незалежності”. Тролейбуси тимчасово замінені на автобуси, і їх мало.

  #62444

  tantan
  Учасник

  кожна сторона публікує дані про втрати іншої сторони з дуже добрим плюсом, а про свої втрати замовчує

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)

Вибачте , ви повинні увійти в систему , щоб відповісти в темі .