Отключение аналогового телевидения

Тема містить 4 відповіді, має 2 учасника, і змінена tv-remont tv-remont 5 роки/ів, 7 міс. тому.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Автор
    Записи
  • #20195
    bbbbb
    bbbbb
    Учасник

    Невозможно понять, когда отключат аналоговое. Как отключат ? Сразу или по чуть-чуть ? Вроде бы с июля 2018 года ?

    #20198
    tv-remont
    tv-remont
    Хранитель

    Я би почекав до липня 2018. У мене немає точної інформації.

    #20340
    bbbbb
    bbbbb
    Учасник

    Вроде бы остается несколько дней до выключения аналога в Киеве и Кропивницком. Я посмотрел, цены на тюнеры подлетели вверх. Почему ? Будет еще больше ?

    #20341
    tv-remont
    tv-remont
    Хранитель

    Спочатку про ціну.
    Так само, як влітку важко взяти білети на море, так само тимчасово підвищується ціна на предмети, які стануть потрібними. На цей процес вплинути практично неможливо, ціни на тюнери збільшились, але через кілька місяців після відключення аналога ціна на тюнери Т2 знову опуститься до тої, яка була.

    Тепер про відключення.
    Після 31 липня 2018 року вимикаються аналогові передавачі в Києві, а по області ще працюють, крім того, вимикається Кіровоградська область, а не лише Кропивницький.
    Але вимикаються не всі аналогові канали. В Києві продовжують працювати аналогові передавачі «UA: ПЕРШИЙ», «2+2», «ПРАВДА ТУТ», «ПЛЮСПЛЮС», «ПЕРШИЙ КИЇВСЬКИЙ», в Кіровоградській області продовжують працювати аналогові передавачі «UA: ПЕРШИЙ» і «2+2».
    Можливо, я щось незначне пропустив в переліку каналів.

    #20489
    tv-remont
    tv-remont
    Хранитель

    Продовжується відключення аналогових ефірних телевізійних передавачів в Україні, цей поступовий процес планується завершити в 2019 році.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

Вибачте , ви повинні увійти в систему , щоб відповісти в темі .