Ознайомтесь з гуртом “Експрес”: професійно і непогано

Реклама від GoogleУкраїнські пісні. Хороше аранжування, хороші голоси, талановитий і професійний гурт.
Пісні зібрані в збірники:
“Українські застольні пісні”, стіл 1, 2, 3 та 4.
Плануються видання наступних збірників.
Пропоную ознайомитись з кількома піснями в їхньому виконанні. Якщо подобається, бажаючі можуть знайти в Інтернеті багато пісень у їхньому виконанні, можна також придбати їхні диски.

Несе Галя воду

Чом ти не прийшов

По садочку ходжу

Спочатку виникла ідея записати альбом з весільними піснями, це було в 1998 році. Тоді і була придумана назва для гурту – “Експрес” Так, в першому альбомі вокальні партії виконував Володимир Іжицький. З випуском нових альбомів склад солістів збільшувався: Борис Сичевський, Максим Кучер, Тетяна Костюк-Августинович, Леонід Святюк, Вадим Свінціцький, Юрій Гаврилюк, В’ячеслав Кукоба, Інна Книжник. Всі партії труби виконував Валентин Терновий. З моменту виходу першого альбому гурту Сичевський і Іжицький працювали в різних колективах, Аранжування до всіх пісень, запис вокалу, зведення і т.д. робив Олександр Коломієць.

Сам я не співак, не музикант, але слухати пісні (особливо під час роботи) люблю.
Адмін WWW.TV-REMONT.INFO

Наша реклама. Є можливість купити наш інформаційний архів

Ви можете замовити ВЕСЬ наш файловий архів, його об'єм - більше 14 Гігабайт. Отримати можна в вигляді бандеролі з чотирма DVD-дисками, на яких ВСІ наші схеми, мануали, вся додаткова інформація. Вартість архіва 220 грн при замовленні доставки звичайною Укрпоштою чи Новою поштою. Оплата - після отримання замовлення.
Ось СПИСОК НАШИХ ФАЙЛІВ.
Для замовлення архіва треба перейти НА СТОРІНКУ ЗАМОВЛЕННЯ.
Схема мануал телевизора шасси, схему скачать бесплатно, ищу схему модулей, ищу шасси телевизора, схемы телевизоров, мануалы

Залишити відповідь (Leave a Reply)