Ознайомтесь з гуртом “Експрес”: професійно і непогано

Вместо рекламы

Россиянин, ты захотел скачать файл ? Или почитать чего интересного ?
Останови свою войну в Украине !

—————————

Реклама від GoogleУкраїнські пісні. Хороше аранжування, хороші голоси, талановитий і професійний гурт.
Пісні зібрані в збірники:
“Українські застольні пісні”, стіл 1, 2, 3 та 4.
Плануються видання наступних збірників.
Пропоную ознайомитись з кількома піснями в їхньому виконанні. Якщо подобається, бажаючі можуть знайти в Інтернеті багато пісень у їхньому виконанні, можна також придбати їхні диски.

Несе Галя воду

Чом ти не прийшов

По садочку ходжу

Спочатку виникла ідея записати альбом з весільними піснями, це було в 1998 році. Тоді і була придумана назва для гурту – “Експрес” Так, в першому альбомі вокальні партії виконував Володимир Іжицький. З випуском нових альбомів склад солістів збільшувався: Борис Сичевський, Максим Кучер, Тетяна Костюк-Августинович, Леонід Святюк, Вадим Свінціцький, Юрій Гаврилюк, В’ячеслав Кукоба, Інна Книжник. Всі партії труби виконував Валентин Терновий. З моменту виходу першого альбому гурту Сичевський і Іжицький працювали в різних колективах, Аранжування до всіх пісень, запис вокалу, зведення і т.д. робив Олександр Коломієць.

Сам я не співак, не музикант, але слухати пісні (особливо під час роботи) люблю.
Адмін WWW.TV-REMONT.INFO

Не забуваємо !

Россиянин, ты захотел скачать файл ? Или почитать чего интересного ?
Останови свою войну в Украине !
Українець, допомагай нашим Збройним Силам України в війні проти російських окупантів. Допоможи всім, чим можеш ! Слава Україні !
Не забуваємо про побутове. Незважаючи на війну, Укрпошта та Нова пошта налагодили свою роботу, і Ви можете замовити ВЕСЬ наш файловий архів на чотирьох DVD-дисках або USB-флешці, об'єм архіва - більше 15 Гігабайт. Вартість замовлення 220 + вартість пересилання. Оплата - при отриманні на пошті замовлення. Ось СПИСОК НАШИХ ФАЙЛІВ.
Для замовлення архіва треба перейти НА СТОРІНКУ ЗАМОВЛЕННЯ.
Схема мануал телевизора шасси, схему скачать бесплатно, ищу схему модулей, ищу шасси телевизора, схемы телевизоров, мануалы

Залишити відповідь (Leave a Reply)