Перейменовані населені пункти в Україні

Вінницька область:
село Червоне Барського району – Грабівці;
село Красне Вінницького району – Махнівка;
село Ленінка Жмеринського району – Варжинка;
село Чапаєвка Жмеринського району – Малі Коростівці;
село Радянське Крижопільського району – Княжа Криниця;
село Радянське Літинського району – Літинські Хутори;
село Петрівка Мурованокуриловецького району – Берлядка;
село Марксове Немирівського району – Монастирське;
село Кірове Немирівського району – Рачки;
село Жданівка Хмільницького району – Війтівці;
село Червона Гребля Чичельницького району – Попова Гребля;
селище Петровське Шаргородського району – Синьожупанники;
село Чапаєве Шаргородського району – Нові Хоменки;

Волинська область:
село Жовтневе Володимир-Волинського району – Сусваль;
село Маяки Луцького району – Княгининок;

Дніпропетровська область:
місто Дніпродзержинськ – місто Кам’янське;
Дніпропетровський район – Дніпровський район;
селище міського типу Кіровське Дніпропетровського району – Обухівка;
село Орджонікідзе Дніпропетровського району – Новотаромське;
село Валове Криворізького району – Софіївка;
село Кіровка Криворізького району – Данилівка;
село Радгоспне Криворізького району – Надія;
село Жовтневе Криничанського району – Саксаганське;
село Кіровка Криничанського району – Крута Балка;
село Чапаєвка Криничанського району – Лозуватське;
село Червона Українка Криничанського району – Малярщина;
село Червоний Промінь Криничанського району – Промінь;
село Краснознам’янка Межівського району – Біляківка;
село Новопетровське Межівського району – Миронове;
село Петровське Межівського району – Зелене;
село Радсело Петриківського району – Радісне;
селище міського типу Брагинівка Петропавлівського району – Залізничне;
село Комунарівка Покровського району – Христофорівка;
село Новопетрівське Покровського району – Тернове;
село Червоний Лиман Покровського району – Добропасове;
селище Радгоспне П’ятихатського району – Вершинне;
село Холодіївка П’ятихатського району – Байдаківка;
село Петрівське Синельниківського району – Вербки-Осокорівка;
село Дніпрельстан Солонянського району – Панькове;
село Ленінське Солонянського району – Богданівка;
село Червоноармійське Солонянського району – Ганно-Мусіївка;
село Жовтневе Софіївського району – Вакулове;
село Володимирівка Томаківського району – Високе;
село Рози Люксембург Широківського району – Гречані Поди;

Донецька область:
селище Артемівське Бахмутського району – Хромове;
село Комуна Бахмутського району – Дебальцівське;
село Красне Бахмутського району – Іванівське;
селище міського типу Комсомольський Волноваського району – Графське;
село Чичеріне Волноваського району – Новоапостолівка;
селище Петрівське Оленівської селищної ради Волноваського району – Нова Оленівка;
село Старченкове Володарського району – Темрюк;
місто Артемове Дзержинської міської ради – місто Залізне;
селище міського типу Кірове Торецької міської ради – Північне;
селище міського типу Ленінське Торецької міської ради – Південне;
село Рози Люксембург Добропільського району – Нове Шахове;
село Червонозоряне Дружківської міської ради – Дружківське;
селище Артема Костянтинівського району – Довга Балка;
село Правдівка Костянтинівського району – Стара Миколаївка;
селище Димитрове Красноармійського району – Котлине;
село Красне Красноармійського району – Сонцівка;
село Петровського Красноармійського району – Горіхове;
Краснолиманський район – Лиманський район;
село Островського Мар’їнського району – Костянтинопольське;
Першотравневий район – Мангушський район;
село Радянська Україна Першотравневого району – Приміське;
селище Петрівське Ясинуватського району – Степове;
село Розівка Ясинуватського району – Олександропіль;

Житомирська область:
село П’ятирічка Баранівського району – Глинянка;
село Червонопрапорне Баранівського району – Смолка;
село Щорсівка Коростенського району – Білошиці;
село Жовтневе Малинського району – Маклаївка;
село Крупське Малинського району – Студень;
село Червоний Плугатар Малинського району – Косня;
Червоноармійський район – Пулинський район;
селище міського типу Червоноармійськ Червоноармійського району – Пулини;

Запорізька область:
село Луначарське Бердянського району – Азовське;
село Червоноармійське Василівського району – Долинка;
село Білоріцьке Веселівського району – Мала Михайлівка;
село Жовтневе Вільнянського району – Вербове;
село Кірова Вільнянського району – Семененкове;
село Кіровське Вільнянського району – Мала Купріянівка;
село Уральське Вільнянського району – Широке;
село Червонокозацьке Вільнянського району – Геленджик;
село Петрівське Запорізького району – Зеленопілля;
село Петрівське Кам’янсько-Дніпровського району – Степове;
село Шлях Ілліча Кам’янсько-Дніпровського району – Шляхове;
село Жовтневе Михайлівського району – Тарсалак;
селище Димитрове Оріхівського району – Зарічне;
село Ульяновка Пологівського району – Ожерельне;
село Чапаєвка Пологівського району – Воскресенка;
село Чубарівка Пологівського району – Федорівка;
селище Жовтневе Приазовського району – Домузли;
село Коларівка Приморського району – Болгарка;
село Партизани Приморського району – Новопавлівка;
село Пролетарське Розівського району – Новозлатопіль;
село Урицьке Розівського району – Святотроїцьке;
село Панфілівка Чернігівського району – Ільїне;

Київська область:
село Димитрове Броварського району – Квітневе;
село Петрівське Вишгородського району – Дмитрівка;
село Петрівське Згурівського району – Полковниче;
село Петрівське Рокитнянського району – Нова Маківка;
село Петрівське Таращанського району – Юшків Ріг;
село П’ятирічка Миронівського району – Нова Миронівка;
село Леніне Переяслав-Хмельницького району – Довга Гребля;
село Володарка Поліського району – Левковичі;
село Довгалівське Рокитнянського району – Троїцьке;

Кіровоградська область:
село Володимиро-Іллінка Бобринецького району – Апрелівське;
село Свердлове Бобринецького району – Златопілля;
село Володимиро-Ульяновка Олександрійського району – Новоулянівка;
село Петрівське Петрівського району – Козацьке;
Ульяновський район – Благовіщенський район;
місто Ульяновка Ульяновського району – місто Благовіщенське;
село Димитрове Устинівського району – Новоігорівка;
село Третій Інтернаціонал Устинівського району – Третє;

Луганська область:
село Індустріальне Кремінського району – Півневе;
село Петрівське Кремінського району – Греківка;
селище Червона Діброва Кремінського району – Діброва;
село Комуна Марківського району – Деркулове;
село Червона Зоря Міловського району – Шелестівка;
селище Радгоспний Новопсковського району – Зелений Гай;
село Красний Колос Ровеньківської міської ради – Лобівські Копальні;
село Артемівка Сватівського району – М’ясожарівка;
село Калинівка Сватівського району – Сторожівка;
село Петрівка Сватівського району – Коржове;
село Петрівське Сватівського району – Вестатівка;
село Розівка Сватівського району – Андріївка;
село Свердловка Нижньодуванської селищної ради Сватівського району – Твердохлібове;
село Свердловка Райгородської сільської ради Сватівського району – Новоєгорівка;
селище міського типу Петрівка Станично-Луганського району – Петропавлівка;
село Піонерське Станично-Луганського району – Суходіл;
село Червоний Жовтень Станично-Луганського району – Сотенне;
село Іллічівка Троїцького району – Зайцеве;
село Калініне Троїцького району – Джерельне;
село Красна Чапліївка Троїцького району – Чапліївка;

Львівська область:
село Андріївка Буського району – Мармузовичі;
село Максимівка Терлівської сільської ради Старосамбірського району – Лібухова;

Миколаївська область:
село Іллічівка Братського району – Іванівка;
село Кімівка Березанського району – Калинівка;
село Ленінка Березанського району – Виноградне;
село Чапаєвка Березанського району – Щасливе;
село Червона Українка Березанського району – Українка;
селище міського типу Кудрявцівка Веселинівського району – Токарівка;
село Червоні Кошари Вознесенського району – Вільне;
село Гуляницьке Врадіївського району – Покровське;
село Жовтневе Врадіївського району – Новомихайлівське ;
село Жовтневе Доманівського району – Цвіткове;
село Куйбишевка Доманівського району – Бузькі Пороги;
село Фрунзе Доманівського району – Петропавлівка;
село Червоний Київ Доманівського району – Київ;
село Куйбишевка Єланецького району – Велика Солона;
Жовтневий район – Вітовський район;
село Воровське Жовтневого району – Степове;
селище Коларівка Жовтневого району – Каравелове;
селище Пам’ять Комунарів Жовтневого району – Святомиколаївка;
село Петрівське Жовтневого району – Водокачка;
село Жовтень Казанківського району – Нове;
селище Незаможник Казанківського району – Гранітне;
село Червона Знам’янка Казанківського району – Шевченкове;
село Леніне Кривоозерського району – Гойдаї;
селище Червоний Орач Кривоозерського району – Семенівка;
селище Жовтневе Миколаївського району – Чумаки;
селище Радгоспне Миколаївського району – Чемерлієве;
селище Червоноармійське Миколаївського району – Мирне;
селище Щорсове Новобузького району – Щасливе;
село Жовтневе Вільнозапорізької сільської ради Новобузького району – Степове;
село Жовтневе Новобузької міської ради Новобузького району – Станційне;
село Артемівка Новоодеського району – Озерне;
село Жовтень Очаківського району – Сонячне;
село Жовтневе Первомайського району – Зоряне;
селище Красне Знам’я Снігурівського району – Тернові Поди;
селище Радгоспне Снігурівського району – Степове;
село Червона Зірка Снігурівського району – Суворе;

Одеська область:
село Червона Зірка Балтського району – Шумилове;
село Вовкове Березівського району – Танівка;
село Жовтнівка Березівського району – Виноград;
село Котовське Розквітівської сільської ради Березівського району – Чудське;
село Червоноармійське Березівського району – Новокальчеве;
село Червоноволодимирівка Березівського району – Михайлівка;
село Котовка Біляївського району – Латівка;
село Петрівське Великомихайлівського району – Полішпакове;
село Чапаєве Великомихайлівського району – Воробіївка;
село Благоєве Іванівського району – Великий Буялик;
село Леніна Іванівського району – Букачі;
село Котовці Кодимського району – Сергіївка;
село Благоєве Комінтернівського району – Христо-Ботеве;
село Кірове Комінтернівського району – Трояндове;
село Петрівка Комінтернівського району – Курісове;
село Червона Нива Комінтернівського району – Тилігульське;
село Куйбишевське Котовського району – Казбеки;
село Чапаєвка Куяльницької сільської ради Котовського району – Малий Куяльник;
село Чапаєвка Чапаєвської сільської ради Котовського району – Ставки;
селище міського типу Красні Окни Красноокнянського району – Окни;
Красноокнянський район – Окнянський район;
село Мізікевича Овідіопольського району – Лиманка;
село Жовтневе Тарутинського району – Матильдівка;
Фрунзівський район – Захарівський район;
селище міського типу Фрунзівка Фрунзівського району – Захарівка;
село Петрівське Ширяївського району – Жуковське;
село Червоний Кут Ширяївського району – Чорний Кут;
село Жовтневе Старомаяківської сільської ради Ширяївського району – Буци;

Полтавська область:
село Чапаєвка Великобагачанського району – Мар’янівка;
село Жовтневе Кобеляцького району – Панське;
село Котовське Кобеляцького району – Вітрова Балка;
село Комінтерн Козельщинського району – Павлики;
село Чапаєвка Козельщинського району – Мальці;
місто Комсомольськ – місто Горішні Плавні;
село Луценки Лохвицького району – Жабки;
село Улянівка Полтавського району – Петрашівка;
село Фрунзівка Решетилівського району – Капустяни;
село Жовтневе Семенівського району – Рокити;
село Улянівка Хорольського району – Княжа Лука;
село Жовтневе Чутівського району – Павлівка;
село Чапаєве Чутівського району – Петрівка;
село Куйбишеве Шишацького району – Покровське;

Рівненська область:
село Червоне Дубровицького району – Острівці;
місто Кузнецовськ – місто Вараш;
село Жовтневе Радивілівського району – Нова Пляшева;
село Іскра Рівненського району – Новожуків;

Сумська область:
селище міського типу Жовтневе Білопільського району – Миколаївка;
село Петрівське Білопільського району – Мелячиха;
селище Жовтневе Буринського району – Копилове;
село Володимирівка Великописарівського району – Василівка;
село Воровське Великописарівського району – Рідне;
село Комсомолець Великописарівського району – Мирне;
село Радянське Великописарівського району – Пономаренки;
селище міського типу Червоне Глухівського району – Есмань;
село Жовтневе Конотопського району – Курилівка;
село Крупське Конотопського району – Базилівка;
село Петрівка Кролевецького району – Морозівка;
село Червоний Ранок Кролевецького району – Божок;
село Беєве-Комуна Липоводолинського району – Мельникове;
селище Калінінське Липоводолинського району – Суха Грунь;
село Жовтневе Охтирського району – Щоми;
село Піонер Охтирського району – Соборне;
село Гришине Роменського району – Гаврилівка;
село Ленінське Сумського району – Степне;
село Червоне Сумського району – Старе Село;
село Октябрщина Ямпільського району – Ольгине;

Харківська область:
селище Володарівка Богодухівського району – Мала Іванівка;
село Червоноармійське Великобурлуцького району – Полковниче;
село Революційне Вовчанського району – Бугаївка;
село Жовтневе Дворічанського району – Богданівське;
село Пролетарське Зміївського району – Височинівка;
село Радгоспне Зміївського району – Веселе;
селище Пролетар Золочівського району – Малі Феськи;
село Червоний Шахтар Ізюмського району – Співаківка;
село Артемівка Кегичівського району – Високе;
село Червоний Прапор Краснокутського району – Княжа Долина;
селище Більшовик Первомайського району – Троїцьке;
селище Правда Первомайського району Харківської області – Слобідське;
село Жовтень Сахновщинського району – Сугарівське;
селище Радгоспне Веселівської сільської ради Харківського району – Мале Веселе;

Херсонська область:
селище Ударник Бериславського району – Монастирське;
село Петрівське Білозерського району – Благодатне;
село Петрівське Високопільського району – Нова Шестірня;
селище Жовтневе Генічеського району – Ногайське;
село Комісарівка Генічеського району – Приморське;
селище Радянське Генічеського району – Таврійське;
село Рози Люксембург Генічеського району – Херсонське;
село Шлях Незаможника Генічеського району – Гордієнківці;
селище Червоний Перекоп Каховського району – Зелений Під;
село Володимиро-Іллінка Новотроїцького району – Чумацький Шлях;
село Птахівка Скадовського району – Олександрівка;
селище Жовтневе Херсонської міської ради – Інженерне;
селище Куйбишеве Херсонської міської ради – Зимівник;
селище Петровського Херсонської міської ради – Благовіщенське;
село Пролетарка Цюрупинського району – Челбурда;
Цюрупинський район – Олешківський район;
місто Цюрупинськ Цюрупинського району – місто Олешки;
селище Цюрупинськ Цюрупинського району – Пойма;

Хмельницька область:
село Петрівське Волочиського району – Бутівці;
село Радянське Деражнянського району – Іванківці;
село Петрівське Дунаєвицького району – Балинівка;
село Улянівка Ізяславського району – Гаврилівка;
село Жовтневе Кам’янець-Подільського району – Мукша Китайгородська;
селище Жовтневе Красилівського району – Нові Терешки;
селище Комунар Новоушицького району – Загродське;
село Петрівське Старосинявського району – Хутір Дашківський;
село Улянове Теофіпольського району – Гаївка;
село Червона Зірка Хмельницького району – Прибузьке;

Черкаська область:
селище Незаможник Городищенського району – Хрестівка;
село Кірове Корсунь-Шевченківського району – Корнилівка;
село Вікторівка Маньківського району – Поминик;
село Жовтневе Монастирищенського району – Бубельня;
село Петрівка Монастирищенського району – Хейлове;
село Чапаєвка Монастирищенського району – Панський Міст;
село Ленінське Смілянського району – Чубівка;

Чернігівська область:
село Петрівське Бахмацького району – Вишневе;
село Жовтневе Ічнянського району – Нова Ольшана;
село Пролетарське Ічнянського району – Боярщина;
село Петрівське Козелецького району – Мостище;
село Жовтневе Коропського району – Рождественське;
село Червоне Коропського району – Билка;
село Червоний Колодязь Ніжинського району – Чистий Колодязь;
село Кіровка Носівського району – Платонівка;
село Червоні Партизани Носівського району – Володькова Дівиця;
село Улянівське Семенівського району – Брониви;
село Червоний Пахар Семенівського району – Луб’яне;
село Радянська Слобода Чернігівського району – Трисвятська Слобода.

Всім бажаючим продаємо наш інформаційний архів

Ви можете замовити бандероль з чотирма DVD-дисками, на яких ВСІ наші схеми, мануали, вся додаткова інформація. Вартість замовлення в межах України 180 грн при замовленні доставки звичайною Укрпоштою, або 200 грн при замовленні доставки Новою поштою. Оплата - на вашій пошті при одержанні бандеролі.
Ось СПИСОК НАШИХ ФАЙЛІВ.
Для замовлення дисків треба перейти НА ЦЮ СТОРІНКУ.
Схема мануал телевизора шасси, схему скачать бесплатно, ищу схему модулей, ищу шасси телевизора, схемы телевизоров, мануалы

Залишити відповідь (Leave a Reply)