Ознайомтесь з гуртом “Експрес”: професійно і непогано

Українські пісні. Хороше аранжування, хороші голоси, талановитий і професійний гурт.
Пісні зібрані в збірники:
“Українські застольні пісні”, стіл 1, 2, 3 та 4.
Плануються видання наступних збірників.
Пропоную ознайомитись з трьома піснями в їхньому виконанні. Якщо подобається, бажаючі можуть знайти в Інтернеті і придбати їхні диски.

Несе Галя воду

Чом ти не прийшов

По садочку ходжу

Спочатку виникла ідея записати альбом з весільними піснями, це було в 1998 році. Тоді і була придумана назва для гурту – “Експрес” Так, в першому альбомі вокальні партії виконував Володимир Іжицький. З випуском нових альбомів склад солістів збільшувався: Борис Сичевський, Максим Кучер, Тетяна Костюк-Августинович, Леонід Святюк, Вадим Свінціцький, Юрій Гаврилюк, В’ячеслав Кукоба, Інна Книжник. Всі партії труби виконував Валентин Терновий. З моменту виходу першого альбому гурту Сичевський і Іжицький працювали в різних колективах, Аранжування до всіх пісень, запис вокалу, зведення і т.д. робив Олександр Коломієць.
Адреса сайту гурту “Експрес:” express-studio.com.ua

Сам я не співак, не музикант, але слухати пісні (особливо під час роботи) люблю.
Адмін WWW.TV-REMONT.INFO

Всім бажаючим продаємо наш інформаційний архів

Ви можете замовити бандероль з чотирма DVD-дисками, на яких ВСІ наші схеми, мануали, вся додаткова інформація. Вартість замовлення в межах України 180 грн при замовленні доставки звичайною Укрпоштою, або 200 грн при замовленні доставки Новою поштою. Оплата - на вашій пошті при одержанні бандеролі.
Ось СПИСОК НАШИХ ФАЙЛІВ.
Для замовлення дисків треба перейти НА ЦЮ СТОРІНКУ.
Схема мануал телевизора шасси, схему скачать бесплатно, ищу схему модулей, ищу шасси телевизора, схемы телевизоров, мануалы

Залишити відповідь (Leave a Reply)