Matsui TV/DVD 1410 шасі 11AK46-10 нема зображення

Головна сторінка Forums Телеремонт (TV-REPAIR) Matsui TV/DVD 1410 шасі 11AK46-10 нема зображення

Ця тема містить 3 відповіді, має 2 учасників, і була оновлена: tv-remont tv-remont 1 month, 3 weeks ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Автор
    Пости

reminskyi
    Participant

Усім привіт. Прошу допомогти в ремонті даного телика.
    Головний проц. – ST92195C7B1/MSA
    Память – 24C08L
    SMPS – MC44608 & 8N60C
    Відеопроцесор – STV2246H
    Кадрова – TDA8174AW
    Звук – TDA7496
    Тюнер – TAEA-G041D

Нема зображення та звуку, білий екран з лініями ЗХ. В робочий режим переходить тільки з пульта. Сильно гріється відеопроцесор. Перевірив усі напруги по живленню – в нормі (+115В, +33В, +12В, +8В, +5В, з ТДКР + 26В на кадрову). Була одна аномалія – замість 33В було 75В, відпаяв тюнер стала норма, запаяв назад – норма +33В. Є підозра на відеопроцесор STV2246H, але не впевнений (живлення +8В і +5В є), хоча гріється занадто (на мою думку). Не знаю що далі, підкажіть.

tv-remont
    tv-remont
    Keymaster

Білий екран і лінії – значить, треба дивитись осцилографом, икий RGB-сигнал з виводів відеопроцесора.
    Сигнал хороший – або нема напруги 200 Вольт на вихідний каскад формування відеосигналів на катодах кінескопа (на хвостовику кінескопа), або щось з вихідним каскадом.
    Сигнал відсутній – все-таки нема якоїсь напруги на відеопроцесорі. Звісно, можна попробувати поміняти відеопроцесор, але це останнє в черзі.
    А без осцилографа ? Я би не зміг.

reminskyi
    Participant

Осцилографа нажаль не маю.
    Напруга 200В на вихідний каскад є.
    Ще перевірю транзистори (вихідний каскад).
    Яка напруга має бути з виходу відеопроцесора, і на яких ніжках?

tv-remont
    tv-remont
    Keymaster

Ох, без осцилографа я, як сліпий. Може, хтось знає якісь способи приблизної оцінки сигналів по тестеру, то напишуть пораду. Виводи на відеопроцесорі, по-моєму, 30, 31, 32, але ж на них треба бачити сигнали, а не якусь напругу. А вивід 33 є вхідним, він необхідний для вирівнювання катодних токів. Вихідний каскад відопідсилювача на хвостовику кінескопа, там аж 9 транзисторів, формує остаточні RGB-сигнали на катодах кінескопа. Все це я дивлюсь на свою схему. Можливо, ваша схема трошки відрізняється.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

Авторизуйтесь, щоб відповісти в цій темі.